Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Нові підключення до проводового радіо більше не потрібні - немає попиту


20.09.2019
Канали і технології отримання інформації минулого століття все більше програють у конкуренції з цифровим мовленням та інтернет ЗМІ. Це призвело до відсутності попиту на нові підключення до проводового радіо.  

В Україні стрімко зменшується кількість користувачів застарілої послуги проводового мовлення. Цього літа їх залишилось 350 тисяч. Щомісяця від послуги відмовляється більше десяти тисяч абонентів.  Укртелеком продовжує підтримувати мережу проводового мовлення в тих регіонах, де є користувачі, але відсутність попиту на нові радіоточки серед населення призвело до припинення послуги з їх підключення. Тож, з 01 січня 2020 року, через непопулярність послуги і відсутність попиту на неї, Укртелеком припиняє нові підключення до домашньої радіоточки. Існуючі абоненти послуг продовжать користуватися проводовим радіо на діючих умовах.

Статистика свідчить, що відмова від проводового радіо – це глобальна тенденція. Протягом останніх років проводове радіомовлення впевнено витісняється новими прогресивними цифровими засобами передачі інформації, такими як соціальні мережі, IP-радіо, безкоштовне ефірне радіо та інші. Сьогодні послуга проводового радіо через свою застарілість є невигідною і незручною. 

Умови, в яких зараз живе сучасний світ, передбачають, що майбутнє не в відновленні застарілих каналів комунікації, а в розвитку сучасних, що дозволяють долати «цифровий розрив» між містом і селом в Україні. Саме тому постійно розширюється географія інтернет-послуг і зростає кількість їх користувачів. Протягом останніх років Укртелеком реалізовує низку проектів щодо розбудови телекомінфраструктури, підключення населених пунктів до інтернету. Щороку оператор будує понад 3 тисячі кілометрів оптики, пропонуючи швидкісний інтернет та даючи можливість користуватися, зокрема, і сучасним інтерактивним телебаченням. Зараз оператор займається підключенням до оптики майже 300 невеликих міст та сіл, щоб тисячі їх мешканців отримали інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с, доступ до сучасних сервісів, у тому числі аудіо-, відеоконтенту.ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту