Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Сьомий сезон всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом»


27.09.2019
 

Триває відбір студентів ВНЗ на участь у сьомому сезоні всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом»: спеціалісти проводять телефонні інтерв'ю, а тренери готуються до зустрічі з молодими фахівцями

Освітній проект «Кращі – з Укртелекомом» проводиться для студентів ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси. Його розроблено таким чином, щоб познайомити студентів з телекомунікаційним ринком, надавши їм максимально можливу інформацію щодо роботи національного оператора зв’язку. Крім того, під час проекту його учасники отримають знання із проектного менеджменту та підвищення своїх особистих «soft skills».

За шість сезонів проект зібрав чимало заявок від студентів, з яких було відібрано понад 400 учасників, що мали можливість вчитися у бізнес-тренерів та ТОП-менеджерів компанії. За період існування проекту «Кращі – з Укртелекомом», своє перше робоче місце в компанії отримали понад півсотні студентів, що успішно пройшли програму стажування. Стажування триває від 3 до 6 місяців.

Протягом чотирьох тижнів учасники проходять майстер-класи з основ телекомунікацій, особистої ефективності, проектного менеджменту, ефективної роботи в команді, продажів та публічних виступів. Крім цього, HR-команда компанії надає студентам рекомендації щодо старту кар’єри, ідеального резюме та успішної співбесіди. На п’ятому тижні учасники розробляють в командах проекти, які мають за мету зробити нашу компанію ще КРАЩОЮ. Свої ідеї проектів команди захищають у фіналі освітнього проекту перед ТОП-менеджментом компанії. Найкращі учасники після закінчення навчання приймаються на оплачуване стажування до компанії. 

Дізнатися більше про проект можна за посиланням. 


  

 

ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту