Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Черкаська

23.07.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом  серпня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   

  • 03.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Гарбузин,с.Нетребка,с.Сахнівка,с.Кірове,с.Кичинці,с.Бровахи, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 03.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Кумейки, Черкаський р-н.
  • 03.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Тетерівка, Жашківський р-н.
  • 03.08.2017 (з 09:00-16:00) -с.Крупське, Золотоніський р-н.
  • 07.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Гарбузин,с.Нетребка,с.Сахнівка,с.Кірове,с.Кичинці,с.Бровахи, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 07.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Кумейки, Черкаський р-н.
  • 07.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Рижанівка, с.Кобиляки, Звенигородський р-н.
  • 07.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Тетерівка, Жашківський р-н.
  • 07.08.2017 (з 09:00-16:00) - с.Крупське, Золотоніський р-н.
  • 08.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Гарбузин,с.Нетребка,с.Сахнівка,с.Кірове,с.Кичинці,с.Бровахи, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 08.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Кумейки, Черкаський р-н.
  • 08.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Рижанівка, с.Кобиляки, Звенигородський р-н.
  • 08.08.2017 (з 09:00-16:00) - с.Домантове, Золотоніський р-н.
  • 08.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Хижня, Жашківський р-н.
  • 09.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Гарбузин,с.Нетребка,с.Сахнівка,с.Кірове,с.Кичинці,с.Бровахи, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 09.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Кумейки, Черкаський р-н.
  • 09.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Рижанівка, с.Кобиляки, Звенигородський р-н.
  • 09.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Домантове, Золотоніський р-н.
  • 09.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Хижня, Жашківський р-н.
  • 10.08.2017 (з 09:00-16:00)– с.Гарбузин,с.Нетребка,с.Сахнівка,с.Кірове,с.Кичинці,с.Бровахи, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 10.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Кумейки, Черкаський р-н.
  • 10.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Домантове, Золотоніський р-н.
  • 10.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Хижня, Жашківський р-н.
  • 14.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Павлівка, Жашківський р-н.
  • 14.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Шевченкове, с.Пединівка, Звенигородський р-н.
  • 14.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Будище,с.Лозівок, Черкаський р-н.
  • 14.08.2017 (з 09:00-16:00)– с.Копіювата, Канівський р-н.
  • 15.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Павлівка, Жашківський р-н.
  • 15.08.2017 (з 09:00-16:00) -  с.Шевченкове, с.Пединівка, Звенигородський р-н.
  • 15.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Будище,с.Лозівок, Черкаський р-н.
  • 15.08.2017 (з 09:00-16:00)– с.Копіювата, Канівський р-н.
  • 16.08.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с. Будище, с. Лозівок
  • 16.08.2017 (з 09:00-16:00)  -  с.Копіювата, Канівський р-н.
  • 16.08.2017 (з 09:00-16:00)– с.Нагірна, Жашківський р-н.
  • 17.08.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с. Будище, с. Лозівок 
  • 17.08.2017 (з 09:00-16:00) -  -  с.Копіювата, Канівський р-н.
  • 17.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Нагірна, Жашківський р-н.
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Дмитрівка,с.Матвієвка, Золотоніський р-н.
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Пішки, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Хлипнівка,с.Майданівка, Звенигородський р-н.
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Худяки, Черкаський р-н.
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Острожани, Жашківський р-н.
  • 22.08.2017 (з 09:00 до 16:00)- с.Дмитрівка,с.Матвієвка, Золотоніський р-н.
  • 22.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Пішки, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 22.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Хлипнівка,с.Майданівка, Звенигородський р-н.
  • 22.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Худяки, Черкаський р-н.
  • 22.08.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Острожани, Жашківський р-н.
  • 23.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Пішки, Корсунь-Шевченківський р-н.
  • 23.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Хлипнівка,с.Майданівка, Звенигородський р-н.
  • 23.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Худяки, Черкаський р-н.
  • 28.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Млієв (садстанція), Городищенський р-н.
  • 28.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Гуляй Поле, Катеринопільський р-н.
  • 28.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Ірдинь, Черкаський р-н.
  • 28.08.2017 (з 09:00 до 16:00)– с.Таганча,с.Мельники, Канівський р-н.
  • 29.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Млієв (садстанція), Городищенський р-н.
  • 29.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Гуляй Поле, Катеринопільський р-н.
  • 29.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с.Ірдинь, Черкаський р-н.
  • 29.08.2017 (з 09:00 до 16:00)– с.Таганча,с.Мельники, Канівський р-н.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні. 

23.06.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом  липня  проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   

  • 05.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с.Шендерівка
  • 05.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Катеринопільський  р-н, с. Ярошівка, с. Суха Калигірка, с. Єлизаветка
  • 05.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Смілянський  р-н, с.Плескачівка 
  • 05.07.2017 (з 09:00-16:00) -Уманський р-н, с. Танське,  с. Доброводи, с. Косенівка
  • 05.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с.Байбузи
  • 06.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с.Шендерівка
  • 06.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Катеринопільський  р-н, с. Ярошівка, с. Суха Калигірка, с. Єлизаветка
  • 06.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Смілянський  р-н, с.Плескачівка 
  • 06.07.2017 (з 09:00-16:00) -Уманський р-н, с. Танське,  с. Доброводи, с. Косенівка
  • 06.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с.Байбузи
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с. Будище, с. Лозівок
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Корсунь-Шевченківський р-н, с. Стеблів, с. Шендерівка, с. Комарівка
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00) Звенигородський  р-н, с. Козацьке, с. Княжа
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Смілянський  р-н, с.Попівка 
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Лисянський р-н, с. Мар'янівка
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Канівський р-н, с.Литвинець
  • 10.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Уманський р-н, с. Доброводи
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с. Будище, с. Лозівок
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Корсунь-Шевченківський р-н, с. Стеблів, с. Шендерівка, с. Комарівка
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00) Звенигородський  р-н, с. Козацьке, с. Княжа
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Смілянський  р-н, с.Попівка 
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Лисянський р-н, с. Мар'янівка
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Канівський р-н, с.Литвинець
  • 11.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Уманський р-н, с. Доброводи
  • 12.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с. Будище, с. Лозівок
  • 12.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Корсунь-Шевченківський р-н, с. Стеблів, с. Шендерівка, с. Комарівка
  • 12.07.2017 (з 09:00-16:00) Звенигородський  р-н, с. Козацьке, с. Княжа
  • 12.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Смілянський  р-н, с.Попівка 
  • 12.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Лисянський р-н, с. Мар'янівка
  • 12.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Канівський р-н, с.Литвинець
  • 12.06.2017 (з 09:00 до 10:00) -  Уманський р-н, с. Бабанка, с. Острівець, с. Оксанине, с. Дубова
  • 13.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Черкаський р-н, с. Будище, с. Лозівок
  • 13.07.2017 (з 09:00-16:00)  -  Корсунь-Шевченківський р-н, с. Стеблів, с. Шендерівка, с. Комарівка
  • 13.07.2017 (з 09:00-16:00) Звенигородський  р-н, с. Козацьке, с. Княжа
  • 13.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Смілянський  р-н, с.Попівка 
  • 13.07.2017 (з 09:00-16:00) -  Лисянський р-н, с. Мар'янівка
  • 13.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Бабанка, с. Острівець, с. Оксанине, с. Дубова
  • 13.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Золотоніський р-н, с.Кедина Гора
  • 17.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Бабанка, с. Острівець, с. Оксанине, с. Дубова
  • 17.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Канівський р-н, с. Грищенці, с. Потапці
  • 17.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с.Тараща 
  • 17.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Кам'янський  р-н, с. Ребедайлівка
  • 17.07.2017 (з 09:00 до 16:00) Лисянський р-н, с. Боярка, с. Чаплинка
  • 17.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н, с.Худяки
  • 18.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Бабанка, с. Острівець, с. Оксанине, с. Дубова
  • 18.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Канівський р-н, с. Грищенці, с. Потапці
  • 18.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с.Тараща 
  • 18.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Кам'янський  р-н, с. Ребедайлівка
  • 18.07.2017 (з 09:00 до 16:00) Лисянський р-н, с. Боярка, с. Чаплинка
  • 18.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н, с.Худяки, Звенигородський  р-н, с.Богачівка
  • 19.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Канівський р-н, с. Грищенці, с. Потапці
  • 19.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с.Тараща 
  • 19.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Кам'янський  р-н, с. Ребедайлівка
  • 19.07.2017 (з 09:00 до 16:00) Лисянський р-н, с. Боярка, с. Чаплинка
  • 19.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н, с.Худяки, Звенигородський  р-н, с.Богачівка
  • 19.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Степківка, с. Сушківка
  • 20.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с.Тараща 
  • 20.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Кам'янський  р-н, с. Ребедайлівка
  • 20.07.2017 (з 09:00 до 16:00) Лисянський р-н, с. Боярка, с. Чаплинка
  • 20.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н, с.Худяки, 
  • 20.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Степківка, с. Сушківка
  • 24.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Степківка, с. Сушківка 
  • 24.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Золотоніський р-н, с.Вільхи
  • 24.07 2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н,с.Моринці, с. Пішки, Звенигородський  р-н, с. Ризине, с. Чемериське,  Кам'янський  р-н, с. Ревівка, Лисянський р-н, с. Мар'янівка
  • 25.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Уманський р-н, с. Степківка, с. Сушківка 
  • 25.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Золотоніський р-н, с.Вільхи
  • 25.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н,с.Моринці, с. Пішки, Звенигородський  р-н, с. Ризине, с. Чемериське,  Кам'янський  р-н, с. Ревівка, Лисянський р-н, с. Мар'янівка
  • 26.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н,с.Моринці, с. Пішки, Звенигородський  р-н, с. Ризине, с. Чемериське,  Кам'янський  р-н, с. Ревівка, Лисянський р-н, с. Мар'янівка, Уманський р-н, с. Черповоди,  Канівський р-н, с. Грищенці, с.Потапці.
  • 27.07.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н,с.Моринці, с. Пішки, Звенигородський  р-н, с. Ризине, с. Чемериське,  Кам'янський  р-н, с. Ревівка, Лисянський р-н, с. Мар'янівка, Уманський р-н, с. Черповоди,  Канівський р-н, с. Грищенці, с.Потапці.

 

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

22.05.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 
  • 06.06.2017 (з 09:00-16:00) - Катеринопільський р-н, с.Новоселиця ,с.Розсоховатка
  • 06.06.2017 (з 09:00-16:00) - Маньківський р-н, с. Чорна Кам'янка, с.Паланочка, Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка, Городищенський р-н, с. Вільшана, с.Петрики, с. Журавка, с. Воронівка, с. Зелена Діброва, с. Товста
  • 07.06.2017 (з 09:00-16:00) - Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка, Городищенський р-н, с. Вільшана, с.Петрики, с. Журавка, с. Воронівка, с. Зелена Діброва, с. Товста
  • 08.06.2017 (з 09:00 до 16:00) - Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка, Городищенський р-н, с. Вільшана, с.Петрики, с. Журавка, с. Воронівка, с. Зелена Діброва, с. Товста
  • 07.06.2017 (з 09:00-16:00) Катеринопільський р-н, Вербовець, с.Гончариха, с.Кайтанівка,с.Бродецьке
  • 07.06.2017 (з 09:00-16:00) - Драбівський р-н, с. Шрамківка, с. Ковалівка, с. Яворівка
  • 08.06.2017 (з 09:00-16:00) - Катеринопільський р-н, с.Кайтанівка, с.Гончариха
  • 12.06.2017 (з 09:00-16:00,) - Канівський р-н, с.Козарівка
  • 12.06.2017 (з 09:00-16:00) - Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка
  • 12.06.2017 (з 09:00-16:00) - Чорнобаївський р-н, с. Велика Бурімка
  • 12.06.2017 (з 09:00-16:00) - Драбівський р-н, с. Безбородьки, с. Рецюківщина
  • 12.06.2017 (з 09:00-16:00) - Городищенський р-н, с.Валява
  • 13.06.2017 (з 09:00-16:00) - Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка
  • 13.06.2017 (з 09:00-16:00) - Чорнобаївський р-н, с. Велика Бурімка
  • 13.06.2017 (з 09:00-16:00) - Драбівський р-н, с. Безбородьки, с. Рецюківщина
  • 13.06.2017 (з 09:00-16:00) - Городищенський р-н, с.Валява
  • 14.06.2017 (з 09:00-16:00) - Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка
  • 14.06.2017 (з 09:00-16:00) - Чорнобаївський р-н, с. Велика Бурімка
  • 14.06.2017 (з 09:00-16:00) - Драбівський р-н, с. Безбородьки, с. Рецюківщина
  • 14.06.2017 (з 09:00-16:00) - Городищенський р-н, с.Валява
  • 15.06.2017 (з 09:00-16:00) - Смілянський р-н, с. Ташлик, с.Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка
  • 15.06.2017 (з 09:00-16:00) - Чорнобаївський р-н, с. Велика Бурімка
  • 15.06.2017 (з 09:00-16:00) - Драбівський р-н, с. Безбородьки, с. Рецюківщина
  • 15.06.2017 (з 09:00-16:00) - Городищенський р-н, с.Валява
  • 13.06.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський р-н, с. Шрамківка, с. Ковалівка, с. Яворівка
  • 13.06.2017 (з 09:00 до 16:00) - Катеринопільський р-н, с.Єрки
  • 14.06.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с.Антипівка
  • 15.06.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с.Антипівка
  • 19.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Золотоніський р-н, с.Ковтуни
  • 19.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Кам'янський р-н, с.Лубенці
  • 19.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Чорнобаївський р-н, с. Крутьки, с. Чехівка
  • 19.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Драбівський р-н, с.Рождественське 
  • 19.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Шполянський р-н, с.Топильна
  • 20.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Золотоніський р-н, с.Ковтуни
  • 20.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Кам'янський р-н, с.Лубенці
  • 20.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Чорнобаївський р-н, с. Крутьки, с. Чехівка
  • 20.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Драбівський р-н, с.Рождественське 
  • 20.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Шполянський р-н, с.Топильна
  • 21.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Золотоніський р-н, с.Ковтуни
  • 21.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Кам'янський р-н, с.Лубенці
  • 21.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Чорнобаївський р-н, с. Крутьки, с. Чехівка
  • 21.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Драбівський р-н, с.Рождественське 
  • 21.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Шполянський р-н, с.Топильна
  • 22.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Кам'янський р-н, с.Лубенці
  • 22.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Чорнобаївський р-н, с. Крутьки, с. Чехівка
  • 22.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Драбівський р-н, с.Рождественське 
  • 22.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Шполянський р-н, с.Топильна
  • 22.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Золотоніський р-н, с. Подільське
  • 26.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Золотоніський р-н, с. Подільське
  • 26.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Смілянський р-н, с.Пастирське 
  • 26.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Чорнобаївський р-н, с.Чехівка
  • 26.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Городищенський р-н, с.Дирдин
  • 27.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Золотоніський р-н, с. Подільське
  • 27.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Смілянський р-н, с.Пастирське 
  • 27.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Чорнобаївський р-н, с.Чехівка
  • 27.06.2017 (з 09:00 до 10:00) - Городищенський р-н, с.Дирдин
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

20.04.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 
  • 08.05.2017 (з 09:00-16:00) - Христинівський р-н, с. Велика Севастянівка
  • 08.05.2017 (з 09:00-16:00) - Лисянський р-н,с. с. Босівка, с. Федюківка,
  • 10.05.2017 (з 09:00-17:00) - Христинівський р-н, с. Шукайвода, с. Угловатка, с. Орадівка, с. Кузьмина Гребля, с. Синиця, с. Осітна.
  • 10.05.2017 (з 09:00-17:00) - Канівський р-н, с. Таганча, с. Мельники
  • 10.05.2017 (з 09:00-17:00)) - Корсунь-Шевченківський р-н, с. Петрушки, с. Переможинці, с. Дацьки, с. Миколаївка, с. Заріччя, с. Сидорівка
  • 10.05.2017 (з 09:00-17:00) - Катеринопільський р-н, с. Радчиха, с. Вікнене, с. Ступічне, с. Киселівка
  • 10.05.2017 (з 09:00-17:00) - - Лисянський р-н, с.Виноград, с.Босівка, с.Федюківка, с.Вотилівка
  • 11.05.2017 (з 09:00-16:00) - Лисянський р-н , с.Виноград, с.Босівка, с.Федюківка, с.Вотилівка
  • 11.05.2017 (з 09:00-16:00) - Христинівський р-н, с. Ягубець, с. Заячківка, с. Шельпахівка.
  • 11.05.2017 (з 09:00-16:00) Катеринопільський р-н, с. Ступічне, с. Киселівка
  • 11.05.2017 (з 09:00-16:00) Корсунь-Шевченківський р-н, с. Шендерівка,Комарівка
  • 11.05.2017 (з 09:00-16:00)) - Драбівський р-н, с. Бирлівка, с. Демки
  • 15.05.2017 (з 09:00-16:00) - Лисянський р-н, , с.Шуб.Стави,с.Рубаний Міст
  • 15.05.2017 (з 09:00-16:00) - Христинівський р-н, с. Верхнячка, с. Ліщинівка, с. Ботвинівка
  • 15.05.2017 (з 09:00-16:00) - Канівський р-н, с. Яблунів, с. Полствин
  • 15.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Корсунь-Шевченківський р-н, с. Сидорівка, с. Миколаївка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Лисянський р-н, с.Мар'янівка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Корсунь-Шевченківський р-н, с. Виграїв, с. Моринці, с. Пішки 
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський р-н, с. Свічківка, с. Остапівка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Катеринопільський р-н, с. Мокра Калигірка, с. Ярошівка, с. Єлизаветка, с. Суха Калигірка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Христинівський р-н, с. Івангород, с. Сичівка, с. Розсішки
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Лисянський р-н, с. Семенівка(Погибляк), с. Ріпки
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Катеринопільський р-н, , с. Ярошівка, с. Єлизаветка, с. Суха Калигірка
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Корсунь-Шевченківський р-н, , с. Пішки, с. Саморідня, 
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Маньківський р-н , с.Попівка, Кути, с. Кислин, с.Русалівка, с. Багва, с.Березівка, с.Крачківка, с.Мала Маньківка, с.Буки.
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Маньківський р-н , с.Попівка, Кути, с. Кислин, с.Русалівка, с. Багва, с.Березівка, с.Крачківка, с.Мала Маньківка, с.Буки.
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Корсунь-Шевченківський р-н, с. Гута Селицька , с. Тараща
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський р-н, с. Ленінське
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Лисянський р-н, с. Боярка, с. Чаплинка
  • 22.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Маньківський р-н , Кути, с. Кислин, с.Русалівка, с. Багва, 
  • 22.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Лисянський р-н, с. Хиженці, с. Писарівка
  • 22.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Корсунь-Шевченківський р-н, с. Стеблів 
  • 22.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - Канівський р-н, с. Межиріч, с. Горобіївка
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Лисянський р-н, с. Журжинці, с. Почапинці
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Катеринопільський р-н, с. Петраківка, с. Лисяча Балка, с. Потоки
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський р-н ,с. Погреби, с. Степанівка, с. Мойсівка
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Маньківський р-н , с.Молодецьке, с.Поташ, с.Вікторівка, с.Подібна, с. Роги
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський р-н, с. Журавка
  • 24.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Маньківський р-н , с. Роги
  • 24.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський р-н, с. Журавка 
  • 24.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Катеринопільський р-н, с. Пальчик, с. Ямпіль 
  • 24.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Лисянський р-н, с. Будище, с. Шестеринці
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський р-н, с. Журавка 
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 16:00)- Лисянський р-н, с. Смільчинці, с. Дібрівка, с. Орли, с. Ганжалівка
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 16:00)- Маньківський р-н с. Харківка, с. Кищенці, с. Кривець
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 16:00)- Драбівський р-н, с. Ковалівка, с. Кононівка
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 16:00)- Катеринопільський р-н, с. Гуляйполе
  • 29.05.2017 (з 09:00 до 16:00)- Маньківський р-н , c. Іваньки 
  • 29.05.2017 (з 09:00 до 16:00)- Лисянський р-н, с. Вотилівка, с. Дакушівка.
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


24.03.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом квітня  проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00) -  Черкаський р-н,  Радіостанція, с. Сокирне (Профілакторій)
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00) -  Смілянський р-н с. Ташлик, с. Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00) -    Городищенський р-н, с. Хлистунівка, с. В'язівок 
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00) -  Звенигородський р-н с. Озірна, с. Стара Буда
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00) -  Золотоніський р-н с. Гладківщина, станція Гладківщина с. Софіївка
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00)) -  Чорнобаївський р-н с. Іркліїв, с. Придніпровське, с. Старий Коврай
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00)   -  Тальнівський р-н с. Кобринове с. Заліське с. Онопріївка с. Соколівочка с. Кобринова Гребля
  • 05.04.2017 (з 09:00-17:00) -  Монастирищенський р-н  с.Шарнопіль с.Лукашівка с.Цибулів
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Монастирищенський р-н с.Леськове,с.Попудня, с.Бачкурине,с.Сарни
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Тальнівський р-н с. Лісове с. Шаулиха  с. Веселий Кут
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Чорнобаївський р-н с. Старий Коврай с. Придніпровське
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Драбівський р-н с. Хутір Петровського, с. Нехайки   
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00)) -  Золотоніський р-н,  с. Каленики  с. Броварки, с. Богдани
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Звенигородський р-н , с. Водяники, с. Чижівка с. Попівка
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Городищенський р-н , с. Петрики, с. Журавка, с. Воронівка, с. Зелена Діброва, с. Товста
  • 06.04.2017 (з 09:00-16:00) -  Кам'янський  р-н,  c. Вербівка  с. Лебедівка
  • 10.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Звенигородський р-н,  с. Моринці  с. Будище с. Гудзівка
  • 10.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Тальнівський р-н с. Папуженці  с. Гордашівка
  • 10.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Чорнобаївський р-н , с. Васютинці, с. Москаленки
  • 10.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Золотоніський р-н  с. Плешкані,  с. Коврай-1,  с. Коврай-2
  • 10.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Чигиринський р-н  Медведівка
  • 10.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Тальнівський р-н , с. Лащова 
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Звенигородський р-н,  с. Моринці  с. Будище с. Гудзівка 
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Монастирищенський р-н, с. Сарни с. Попудня с. Халаїдове с.Бачкурине
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Тальнівський р-н , с. Білашки
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Чорнобаївський р-н с. Пальміра,  с. Тимченки
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н , с. Яснозір'я ,с. Кумейки
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Кам'янський  р-н  с. Райгород с. Ревівка  c. Телепине, с. Лузанівка, с. Катеринівка, с. Радиванівка, с. Баландине
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Золотоніський р-н  с. Скориківка, с. Львівка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Тальнівський р-н  с.Тальянки,с. Легедзине,с.Вишнопіль
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Звенигородський р-н,  с. Моринці  с. Будище с. Гудзівка
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Монастирищенський р-н , : с. Коритня  с.Тарнава
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Тальнівський р-н  с.Глибочок  с.Колодисте с. Здобуток Жовтня
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Чорнобаївський р-н , с. Вереміївка
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Чигиринський  р-н  с. Боровиця,  с. Топилівка
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н , с. Будище, с. Лозівок
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Драбівський р-н с. Коломиці 
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Канівський р-н, с. Ліпляве, с. Келеберда, с. Прохорівка, с.Сушки
  •  13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Звенигородський р-н,  с. Моринці  с. Будище с. Гудзівка
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Монастирищенський р-н, c.Половинчик
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Тальнівський р-н , с. Павлівка-1 с. Корсунка с. Криві Коліна, с. Лоташове
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Канівський р-н,  с. Пшеничники, с. Григорівка
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Чорнобаївський р-н, с. Кліщинці, с. Жовнине
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Драбівський р-н,  с. Бойківщина  с. Мехедівка
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Черкаський р-н  с. Байбузи , с. Тубільці  с. Софіївка. 
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Смілянський р-н , с. Ротмистрівка, с. Носачів, с. Куцівка, с. Попівка
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Звенигородський р-н , с. Ризине, с. Чемериське
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Тальнівський р-н  с. Мошурів с. Поташ с.Романівка
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Чорнобаївський р-н с. Крутьки, с. Чехівка
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Звенигородський р-н  с. Чемериське 
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Корсунь-Шевченківський р-н, c.Сотники с. Гарбузин, с. Бровахи, с. Кірове, с. Кичинці, с. Нетеребка, с. Сахнівка
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Черкаський р-н,  c. Лозівок с. Мошногір'я
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Чигиринський р-н с. Вершаці , с. Іванівка 
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00)-  Канівський р-н,, с. Литвинець
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Монастирищенський р-н , с. Шабастівка,с.Княжа Криниця,с.Шарнопіль,с.Княжики  с.Долинка  с.Івахни, с.Лукашівка,
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Монастирищенський р-н, с.Княжики c. Княжа Криниця с. Шабастівка
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Тальнівський р-н , с. Майданецьке, с. Зеленьків
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Канівський р-н  с. Грищенці, с. Потапці
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Звенигородський р-н  с. Рижанівка, с. Кобиляки
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Чигиринський р-н,  c. Матвієвка с. Суботів
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н, с. Кірове, с. Кичинці с. Бровахи с. Нетеребка, с. Сахнівка
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Чорнобаївський р-н  с. Мельники, с. Жовтневий Промінь
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Драбівський р-н, c.Криштопівка  с. Золотоношка
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Звенигородський р-н, с. Неморож, с. Мурзинці
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н,  с. Набутів, с. Драбівка, с. Деренківець
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Черкаський р-н,  c. Сагунівка с. Ірдинь
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Кам'янський р-н c. Жаботин, с. Лубенці
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Лисянський р-н, с. Бужанка
  • 24.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Лисянський р-н , с.Жаб'янка,с.Яблунівка
  • 24.04.2017 (з 09:00 до 16:00)  Канівський р-н, c. Степанці
  • 24.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н,  с. Карашина, с. Черепин , с. Завадівка с. Кошмак
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Звенигородський р-н, с. Чичиркозівка, с. Стецівка
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) Корсунь-Шевченківський р-н, с. Квітки  с. Петрушки, с. Переможинці
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Чигиринський р-н  ГРЕС (Дирекція)  с. Вітове, с. Орбіта
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Канівський р-н , с. Мартинівка, с. Беркозівка, с. Копіювата
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Драбівський р-н , с. Безпальче, с. Жорнокльови
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Звенигородський р-н, c.Юрківка
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Корсунь-Шевченківський р-н., с. Селище, с. Сухини, с. Тараща, с. Гута Селицька
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - Чигиринський р-н,  с. Тіньки  с. Рацеве
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - Лисянський р-н, с.Кам'яний Брід

21.02.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   
  • 06.03.2017 (з 10:30-11:30) - м. Корсунь-Шевченківський
  • 07.03.2017 (з 09:30-10:30) - м. Сміла
  • 07.03.2017  (з 11:00-11:30) - Смілянський р-н , с. с. Балаклея
  • 07.03.2017 (з 12:00 до 12:30) - Смілянський р-н, с. с. Будки
  • 07.03.2017 (з 11:00 до 12:00) - м. Лисянка
  • 09.03.2017 (з 11:00 до 12:00) - м. Тальне
  • 13.03.2017 (з 11:30 до 12:30) - м. Шпола  
  • 14.03.2017 (з 14:45 до 16:15) - смт. Чорнобай
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 11:30) - м. Золотоноша
  • 14.03.2017 (з 10:00 до 12:00) - м. Кам'янка
  • 14.03.2017 (з 11:00 до 12:00) - м. Маньківка
  • 14.03.2017 (з 14:00 до 15:00) - м. Жашків 
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н,  Надточаївка. С. Терешки , с. Бурти, с. Сердегівка
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Звенигородський р-н,  с. Хлипнівка, с. Майданівка
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с. Антипівка, с. Ковтуни, с.Подільске, с.Драбівці
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський  р-н, с.Перерванці,с. Мелашівка
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н,  с. Савківка,с. Богодухівка, с. Красенівка
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Смілянський р-н,  с. Сунки, с. Голов'ятине, с. Плескачівка
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Ладижинка с. Городниця, с. Рижівка с. Антонівка, с.Текуча, с. Колодисте
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Скибин, с. Тетерівка, с. Нагірна
  • 15.03.2017 (з 11:30 до 12:30) - м. Звенигородка
  • 15.03.2017 (з 10:30 до11:30) - м. Драбів
  • 15.03.2017  (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Баштечки, с. Павлівка, с. Тинівка
  • 15.03.2017  (з 09:00 до 16:00) - Звенигородський р-н, с. Шевченкове, с. Пединівка
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Станіславчик , с. Сигнаївка , с. Матусів , с. Мар'янівка
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Комінтерн, с. Нове Життя
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с. Пальміра,  с.Хрущівка, с.Зорівка,  с.Кривоносівка, с.Привітне
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чигиринський р-н, с. Новоселиця, с. Головківка, с. Мельники
  • 16.03.2017 (з 10:30 до 11:30) - м. Черкаси
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 10:00) - м. Сміла
  • 16.03.2017 (з 11:00 до 12:00) - м. Христинівка
  • 16.03.2017 (з 14:00 до 15:00) - м. Монастирище
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, : с. Сорокотяга , с. Березине(Червоний Кут)
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Старі Бабани , с. Танське, с. Косенівка, с. Доброводи
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Звенигородський р-н, с. Тарасівка, с. Боровикове
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Журавка, с. Лебедин
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Хрестителеве, с. Франківка
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с.Зорівка,с.Хрущівка,с.Кривоносівка,с.Привіте
  • 16.03.2017 (з 01:00 до 05:00) - Кам'янський  р-н, с. Ребедайлівка , с. Бурякорадгосп, с. Юрчиха, с. Михайлівка
  • 20.03.2017 (з 09:30 до 11:00) - Черкаський р-н, с. Червона Слобода, с.  Леськи
  • 20.03.2017 (з 10:00 до 12:00) - м. Городище
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Охматів, с. Вороне, с. Хижня
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Бабанка, с. Острівець, с. Оксанине, с. Дубова, с. Оксанине, с. Острівець
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Водяне, с. Антонівка, с. Ярославка, с. Нечаєве, с. Лип'янка, с. Кримки
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Смілянський р-н,  с.  Велика  Яблунівка, с. Березняки, с. Холодне, с. Мала Смілянка
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Мала Бурівка, с. Мохнач
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с.Богуславець, с.Крупське, с.Синьооківка
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Черкаський  р-н, с. Худяки
  • 21.03.2017 (з 10:00 до 15:00) - м. Умань
  • 21.03.2017 (з 11:00 до 12:00) - м. Чигирин
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Бузівка, с. Острожани, с. Сабадаж
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Кочубіївка, с. Степківка, с. Сушківка, с. Ятранівка, с. Собківка
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Звенигородський р-н,   с. Михайлівка, с. Козацьке, с. Княжа
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Лип'янка, с. Нечаєве, с. Ярославка, с. Антонівка
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Велика Бурівка
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с. Щербіновка, с. Кропивна, с. Деньги
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський  р-н, с.Безбородьки, с.Рецюківщина
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чигиринський р-н, с. Трушівці, с. Худоліївка, с. Красносілля
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Черкаський р-н,  с. Хутори
  • 22.03.2017 (з 11:30 до 12:30) - м. Катеринопіль
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Соколівка, с. Конельські Хутори, с. Конельська Попівка
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Полянецьке ,с. Текуча , с. Городниця,  с. Ропотуха
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Звенигородський р-н, с. Багачівка, с. Княжа,с. Стебне,
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Товмач, с. Скотареве, с.Соболівка
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с. Хвилівка, с. Чапєвка
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н,с. Ленінське
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський  р-н, ст.Драбів, с. Белоусівка
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Кам'янський  р-н, с. Радиванівка, с. Катеринівка, с. Лузанівка, с. Баландине
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Черкаський  р-н, с. Думанці , с. Чорнявка, с. Нечаївка
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Литвинівка, с. Пугачівка, с. Житники
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Черповоди, с. Юрківка, с. Громи, с. Кочержинці, с. Томашівка, 
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Васильків, с. Капустине
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Веселий Хутір, с. Лукашівка, с. Новоукраїнка
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с.Коробівка, с. Кедина Гора, с.Вільхи
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Смілянський р-н,  с. Сердюківка, с. Пастирське, с. Самгородок, с. Макіївка
  • 27.03.2017 (з 10:30 до 14:30) - Городищенський р-н,с. Валява, с. Вільшана
  • 27.03.2017 (з 01:00 до 05:00) - Жашківський р-н, с. Леміщиха, с. Олександрівка, с. Тихий Хутір
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Берестовець, с. Краснопілка ,с. Іванівка
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Шполянський  р-н, с. Лозуватка, с. Топильна, с. Іскрене
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Великі Канівці, с. Малі Канівці
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с.Мелесівка, с.Дмитрівка, с.Матвіївка
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Смілянський  р-н, с. Мале Старосілля, с. Будки, с. Костянтинівкас. Теклине, с. Балаклея RL-1
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Черкаський р-н,с. Хацьки
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Марійка, с. Вільшанка, Цукровий завод, "Дніпро"
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Гереженівка, с. Гродзеве, с. Аполянка
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Черкаський р-н,  с. Дубіївка
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с. Бубнова Слобідка
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський  р-н, с. Михайлівка, с. Рождественське
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Кам'янський  р-н, с. Грушківка, с. Косарі(спиртзавод), с. Тимошівка, с. Тимошівка(Лісгосп)
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Городищенський  р-н, с. Мліїв, с. Старосілля
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Звенигородський р-н, с. Вільховець, с. Гусакове
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чорнобаївський  р-н, с. Лихоліти
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Золотоніський р-н, с. Піщане
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Драбівський  р-н, с. Великий Хутір, с. Левченки
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Чигиринський р-н, с. Стецівка, с. Орловець, с. Галаганівка,
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Городищенський  р-н, с. Буда Орловецька, с. Орловець, с. Калинівка
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Черкаський р-н, с. Оршанець, с. Тублікарня
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Уманський р-н, с. Паланка, с. Городецьке, 
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) - Жашківський р-н, с. Зелений Ріг, с. Конела
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту