Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Чергнігівська

22.09.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом жовтень 2017р. проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 

  • 04.10.2017 (з 09.00 до 17.00) - Менський р-н, смт. Березне, вул. Свято Покровська, 6, АТС
  • 04.10.2017 (з 09.00 до 16.00) - Ніжинський р-н, с. Кунашівка
  • 04.10.2017 (з 09.00 до 16.00) - Прилуцький р-н, с. Валки, с.Смош, с.Ряшки
  • 05.10.2017 (з 09.00 до 17.00) -м. Мена, вул. Героїв АТО, 9, АТС
  • 05.10.2017 (з 10.00 до 16.00) -Козелецький р-н, с. Косачівка, с. Тужар
  • 09.10.2017 (з 09.00 до 16.00) –Ніжинський р-н, с. Колісники, с. Кукшин, с. Стодоли
  • 09.10.2017 (з 09.00 до 17.00) –Коропський р-н, смт. Холми, вул. Центральна, 84, АТС
  • 09.10.2017 (з 09.00 до 16.00) -Срібнянський р-н, с.Гриціївка 
  • 10.10.2017 (з 10.00 до 16.00) -Ріпкинський р-н, с. Сиберіж, с. Гучин, с. В.Вісь
  • 10.10.2017 (з 10.00 до 17.00) -смт. Короп, вул.Поштова, 9, АТС
  • 11.10.2017 (з 09.00 до 16.00) – Носівський р-н, с.Селище
  • 11.10.2017 (з 09.00 до 16.00) – Варвинський р-н, с.Остапівка
  • 11.10.2017 (з 10.00 до 16.00) –Ріпкинський р-н, с. Губичі, с. Неданчичі
  • 11.10.2017 (з 10.00 до 16.00) -Козелецький р-н, с.Максим
  • 12.10.2017 (з 09.00 до 17.00) - смт. Сосниця, вул.Б.Хмельницького,16, АТС
  • 12.10.2017 (з 09.00 до 16.00)- Носівський р-н, с.Шлях Ілліча
  • 12.10.2017 (з 10.00 до 17.00)- м.Н.-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 34а, АТС
  • 17.10.2017 (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, с.Неданчичі
  • 18.10.2017 (з 09.00 до 16.00)- Талалаївський р-н, с.Красний Колядин
  • 19.10.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с.Лихолітки
  • 19.10.2017 (з 09.30 до 17.00)- м. Корюківка, вул. Шевченка,72, АТС
  • 23.10.2017 (з 09.00 до 16.00)- Бобровицький р-н, с. Нова Басань
  • 23.10.2017 (з 10.00 до 16.00)- Городнянський р-н, с. Гніздище
  • 23.10.2017 (з 09.00 до 16.00)- Ічнянський р-н, с.Припутні, с.Дорогінка
  • 24.10.2017 (з 10.00 до 16.00)- Козелецький р-н, с.Бригинці
  • 24.10.2017 (з 10.00 до 17.00)- м.Семенівка, вул.Червона Площа, 4, АТС
  • 24.10.2017 (з 10.00 до 16.00)- Городнянський р-н, с.Макишин
  • 25.10.2017 (з 09.00 до 16.00)- Прилуцький р-н, с.Нетяжино
  • 26.10.2017 (з 10.00 до 17.00)- Коропський р-н, смт. Понорниця, вул. Московська, 13, АТС
  • 26.10.2017 (з 09.00 до 16.00)- Бобровицький р-н, с.Горбачі
  • 26.10.2017 (з 10.00 до 16.00)- Козелецький р-н, с.Крехаїв
  • 26.10.2017 (з 10.00 до 16.00)- Ріпкинський р-н, с.Ловинь

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


25.08.2017

До уваги абонентів

Інформуємо вас, що протягом липня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   

  • 05.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Охіньки Прилуцький р-н
  • 05.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Воробївка, с.Б.Воробївка, с.Бучки Н.Сіверський р-н
  • 05.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Савинки Корюківський р-н
  • 06.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Савинки Корюківський р-н
  • 06.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Колісники, с.Кукшин, с.Стодоли Ніжинський р-н
  • 07.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Савинки Корюківський р-н
  • 07.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Б.Вороб'ївка, Бучки Н.Сіверський р-н
  • 11.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Олександрівка Корюківський р-н
  • 12.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Олександрівка Корюківський р-н
  • 12.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Талалаївка Ніжинський р-н
  • 12.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Богдани Варвинський р-н
  • 12.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Криски Коропський р-н
  • 13.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Олександрівка Корюківський р-н
  • 14.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Макиївка, с.Пустотино Носівський р-н
  • 14.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Лебединці Срібнянський р-н
  • 14.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Жовтневе (Інжуловка) Семенівський р-н
  • 18.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Вороньки, с.Веприк Бобровицький р-н
  • 18.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Полісся Сосницький р-н
  • 18.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с. Гремяч, с.М.Слобода Н.Сіверський р-н
  • 19.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Вільшани Сосницький р-н
  • 20.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Дягова Менський р-н
  • 20.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Лихачів Носівський р-н
  • 20.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Городня Ічнянський р-н
  • 21.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Ушня Менський р-н
  • 21.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Архипівка, c.Олександрівка, с.Костобобрів Семенівський р-н
  • 25.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Сохачі Коропський р-н
  • 25.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Болотниця Талалаївський р-н
  • 25.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Машево Семенівський р-н
  • 26.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Семенівка Менський р-н
  • 26.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Стара Басань Бобровицький р-н
  • 27.09.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Удайці Прилуцький р-н
  • 27.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - с.Жовтневе (Інжуловка) Семенівський р-н

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


23.07.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом серпня місяця проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

 

  • 03.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с.Івківці, с. Голубівка Прилуцький р-н
  • 03.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Воробївка, с.Б.Воробївка, с.Бучки Н.Сіверський  р-н
  • 07.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Б.Воробївка, с.Бучки Н.Сіверський  р-н
  • 07.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с. Сядрине Корюківський р-н
  • 08.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Талалаївка Ніжинський р-н
  • 08.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Велика Дівиця, с.Петрівка Прилуцький р-н
  • 08.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Верба Коропський р-н
  • 09.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Тарасівка, с.Краснопілля Коропський р-н
  • 10.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Іржавець Носівський р-н 
  • 10.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Леляки Варвинський р-н
  • 10.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Жовтневе (Інжуловка) Семенівський р-н
  • 14.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с. Лісконоги, с.Пушкарі, с.К.Слобода Н.Сіверський  р-н
  • 15.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с.Савинці Срібнянський р-н, с. Вікторівка Ніжинський р-н
  • 15.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Авдіївка Сосницький р-н
  • 16.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Слобідка Менський р-н
  • 17.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с.Андріївка Ічнянський р-н
  • 17.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Ч.Ріг Семенівський р-н
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Коломійцівка Носівський р-н
  • 21.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с.Машево Семенівський р-н
  • 21.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Осьмаки, Ушня Менський р-н
  • 22.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с.Городня Ічнянський р-н
  • 22.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Пушкарі, с.К.Слобода Н.Сіверський  р-н
  • 23.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Нова Басань Бобровицький р-н
  • 23.08.2017 (з 10:00 до 16:00) -   с.Жовтневе (Інжуловка) Семенівський р-н
  • 29.08.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с. Мирне Бобровицький р-н

 

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні. 

23.06.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом липня 2017р. проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   

  • 05.07.2017 (з 09.00 до 16.00) - Прилуцький р-н, с. Подище  
  • 05.07.2017  (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, с. Петруші, с.Мохначі,с.  В.Зліїв
  • 05.07.2017  (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Надинівка
  • 05.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Н.Сіверський  р-н, с. Печенюги
  • 05.07.2017  (з 10.00 до 17.00) – Сосницький р-н, с. Вільшани
  • 05.07.2017  (з 10.00 до 17.00) – м. Мена     
  • 05.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Ніжинський р-н,  с. Безуглівка
  • 05.07.2017  (з 08.00 до 18.00) – Бахмацький р-н, м. Батурин
  • 06.07.2017  (з 08.00 до 18.00)  – Бахмацький р-н, м. Батурин
  • 06.07.2017  (з 10.00 до 16.00)  – Семенівський р-н, с.  Жовтневе
  • 06.07.2017  (з 09.00 до 17.00)  – Менський р-н, с. Дягова  
  • 06.07.2017  (з  10.00 до 16.00)  – смт. Холми
  • 06.07.2017  (з 10.00 до 16.00)  – Ріпкинський р-н, с. Мохначі
  • 10.07.2017  (з 10.00 до 16.00)  –Н.Сіверський  р-н, с. Шептаки, Чайкине
  • 10.07.2017  (з 09.00 до 17.00)  –Сосницький р-н, с. Полісся
  • 10.07.2017  (з 10.00 до 16.00)  – Городнянський р-н, с. Володимирівка
  • 10.07.2017  (з 10.00 до 16.00)  – Козелецький р-н, с. Чемер, с. Н.Шлях, с.Хрещате
  • 10.07.2017  (з 08.00 до 18.00)  – Бахмацький р-н, м.Батурин
  • 11.07.2017  (з 08.00 до 18.00) – Бахмацький р-н, м.Батурин
  • 11.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Н.-Сіверський р-н, с. Орлівка
  • 11.07.2017  (з 08.30 до 24.00) – смт. Срібне
  • 11.07.2017  (з 10.00 до 17.00) – смт. Короп    
  • 11.07.2017  (з 09.00 до 17.00) – Менський р-н, с.  Ушня       
  • 11.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Козелецький р-н, с. Хрещате
  • 11.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Городнянський р-н,  с. Гніздище
  • 11.07.2017  (з 09.00 до 16.00) –Варвинський р-н, с.  Кухарка
  •  11.07.2017  (з 09.00 до 16.00) – Ніжинський р-н, с. М. Кошелівка, с. В. Кошелівка, с. Дуболугівка
  • 12.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Коропський район,  с. Деснянське
  • 12.07.2017  (з 09.00 до 17.00) –Сосницький р-н, с. Конятин
  • 12.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Козелецький р-н, с. Новий Шлях
  • 12.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Ріпкинський р-н, с. Зліїв
  • 12.07.2017  (з 08.00 до 18.00) –Бахмацький р-н, .м Батурин
  • 13.07.2017  (з 08.00 до 18.00) –Бахмацький р-н, .м Батурин
  • 13.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Семенівський р-н, с.Прогрес, с. Карповичі
  • 13.07.2017  (з 09.00 до 17.00) – Коропський р-н, с.Нехаївка, с.Рижки, с.Шабалинів                  
  • 13.07.2017  (з 09.00 до 16.00) –Срібнянській р-н, с.  Лебединці
  • 13.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Городнянський р-н,  с. Лемешівка
  • 13.07.2017  (з 10.00 до 17.00) –  смт. Сосниця
  • 13.07.2017  (з 09.00 до 16.00) –Бобровицький р-н, с.Горбачі, с. Осокорівки
  • 17.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Городнянський р-н, с. Старосілля
  • 17.07.2017  (з 09.00 до 17.00) – Коропський р-н, с. Риботин, с.Сохачі  
  • 17.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Козелецький р-н, с. Ставицьке, с.Патюти
  • 17.07.2017  (з 08.00 до 18.00) – м. Бахмач
  • 18.07.2017  (з 08.00 до 18.00) –м. Бахмач
  • 18.07.2017  (з 09.00 до 17.00) – Менський р-н, с. Слобідка     
  • 18.07.2017  (з 09.00 до 16.00) – Талалаївка 
  • 18.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Ріпкинський р-н, с. Гучин
  • 18.07.2017  (з 09.00 до 16.00) – Бобровицький р-н, с. Ярославка
  • 18.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Семенівський р-н, с. Машеве
  • 18.07.2017  (з 10.30 до 17.00) – м.Н.-Сіверський
  • 18.07.2017  (з 10.00 до 16.00) – Козелецький р-н, с. Патюти
  • 19.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Городнянський р-н, с. В.Листвен
  • 19.07.2017  (з 08.00 до 18.00) – м. Бахмач
  • 19.07.2017  (з 09.00 до 17.00) –Корюківський р-н, с. Савинки
  • 20.07.2017  (з 08.00 до 18.00) – м. Бахмач
  • 20.07.2017  (з 09.00 до 17.00) –Корюківський р-н, с. Савинки
  • 20.07.2017  (з 09.00 до 16.00) – Ічнянський р-н, с.  Парафіївка
  • 20.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Ріпкинський р-н, с. Н.Українське
  • 20.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Семенівський р-н, МКЛ24/525 Архипівка-Костобобрів
  • 20.07.2017  (з 10.00 до 17.00) –м. Корюківка 
  • 20.07.2017  (з 09.00 до 16.00) –Носівський р-н, с. Козари
  • 24.07.2017  (з 08.00 до 18.00) –м. Бахмач
  • 24.07.2017  (з 09.00 до 17.00) –Коропський р-н, с. Сохачі 
  • 25.07.2017  (з 08.00 до 18.00) –м. Бахмач
  • 25.07.2017  (з 09.00 до 17.00) – Коропський р-н, с. Сохачі 
  • 25.07.2017  (з 08.30 до 24.00) –смт.Талалаївка
  • 25.07.2017  (з 09.00 до 16.00) –Ічнянський р-н ,с.  Крупичполе
  • 25.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Коропський р-н, с. Покошичі
  • 25.07.2017  (з 09.00 до 16.00) –Носівський р-н, с.Макіївка, с. Пустотине
  • 25.07.2017  (з 10.30 до 17.00) –м.Семенівка
  • 26.07.2017  (з 10.00 до 16.00) –Н.-Сіверський р-н, с.Студінка, с.Кудлаївка
  • 26.07.2017  (з 09.00 до 17.00) –Менський р-н, с. Семенівка  

 

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

22.05.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 
  • 06.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Новгород-Сіверський р-н, с.Вороб'ївка, c.Б.Вороб'ївка, с.Бучки
  • 06.06.2017 (з 08.30 до 24.00) - м. Прилуки, вул. Київська,166,
  • 06.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Котів
  • 07.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, Нові Яриловичі, Клубівка
  • 07.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Новгород-Сіверський р-н, с. Грем'яч, с.М. Слобода
  • 07.06.2017 (з 09.30 до 24.00) - м. Корюківка, вул. Шевченка,72
  • 08.06.2017 (з 08.30 до 24.00) - м. Ічня
  • 08.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Семенівський р-н, с. Інжуловка
  • 12.06.2017 (з 08.30 до 24.00) - с.м.т. Талалаївка
  • 12.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Новгород-Сіверський р-н, c. Дегтярівка
  • 12.06.2017 (з 08.00 до 16.00) – м. Ніжин
  • 12.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, с. Малий Листвен
  • 13.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Городнянський р-н, с. Вихвостів
  • 13.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Коропський район, с. Деснянське
  • 14.06.2017 (з 08.30 до 24.00) – м. Ічня
  • 14.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Н.Сіверський р-н, с. Кирове, с.Ларинівка
  • 14.06.2017 (з 10.00 до 24.00) - м.Семенівка
  • 14.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Городнянський р-н, с. В.Листвен
  • 15.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Козелецький р-н, с. Волевачі, с. Одинці
  • 15.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Семенівський р-н, с. Жадове
  • 19.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Н.-Сіверський р-н, с. Орлівка
  • 19.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Козелецький р-н, с.Булахів, с. Бобруйки
  • 20.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Бірки
  • 20.06.2017 (з 08.00 до 16.00) - Носівський р-н, с. Адамівка
  • 20.06.2017 (з 08.30 до 24.00) - смт Срібне
  • 20.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Н.-Сіверський р-н, с. Студінка, с. Кудлаївка
  • 21.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Семенівський р-н, с. Чорний Ріг
  • 21.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Скрипчин
  • 22.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Городнянський р-н, с. Солонівка
  • 22.06.2017 (з 10.00 до 16.00) - Семенівський р-н, с. Іванівка
  • 22.06.2017 (з 08.00 до 16.00) - Бобровицький р-н, с. Горбачі
  • 26.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Городнянський р-н, с. Дібрівне
  • 27.06.2017 (з 10.00 до 16.00) – Городнянський р-н, с. Деревини
  • 27.06.2017 (з 08.00 до 16.00) - Бобровицький р-н, с.Піски
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.



20.04.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 
  • 08.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Сосницький р-н, c. Полісся;
  • 10.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Прилуцький р-н, с. Рудівка;
  • 10.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Сосницький р-н, с. Вільшани;
  • 10.05.2017 (з 10.00 до 16.00)- Чернігівський р-н, с. Хмільниця;
  • 10.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Лемешi;
  • 10.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Городнянський р-н, с. Хоробичи;
  • 11.05.2017 (з 01.00 до 03.00) -смт. Ріпки, АТС-2, АТС-3;
  • 11.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Менський р-н, с. Дягова;
  • 11.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с. Роїще; 
  • 11.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Олексiївщина;
  • 15.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Менський р-н, с. Ушня;
  • 15.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с. Рiвнопiлля;
  • 16.05.2017 (з 09.30 до 24.00) - смт. Сосниця, вул.Б.Хмельницького, 16;
  • 16.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Варвинський р-н, с. Гнідинці;
  • 16.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Сосницький р-н, с. Конятин; 
  • 16.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, с.Малинівка;
  • 16.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с. Халявин;
  • 16.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Кiптi ;
  • 17.05.2017 (з 09.30 до 16.30) - м.Чернігів;
  • 17.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Коропський р-н, с. Нехаївка, с.Рижки, с.Шабалинів;
  • 17.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, с. Редьківка;
  • 17.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с.Шибиринівка, с.Жукотки, с.Пльохів;
  • 18.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Срібнянський р/н, с.Васьківці;
  • 18.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Коропський р-н, с. Риботин, с. Сохачі;
  • 22.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Менський р-н, с. Слобідка;
  • 22.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с. Жукотки;
  • 23.05.2017 (з 10.00 до 24.00) - м. Н.-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 34а;
  • 23.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Прилуцький р-н, с. Сергіївка;
  • 23.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Корюківський р-н, с. Савинки;
  • 23.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Ріпкинський р-н, с.Т.Шевченка;
  • 23.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с. Терехівка, с.Петрушин;
  • 23.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Козелецький р-н, с. Савин;
  • 24.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Коропський р-н, с.Сохачі 
  • 24.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Городнянський р-н, с. Сеньківка
  • 24.05.2017 (з 10.00 до 16.00) - Чернігівський р-н, с. Левковичі
  • 25.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Срібнянський р-н, с. Савинці
  • 25.05.2017 (з 09.00 до 16.00) - Менський р-н, с. Семенівка
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


24.03.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом квітня 2017р. проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   
  • 05.04.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Н.Сіверський  р-н. с.Шептаки, с.Чайкіне;  Ріпкинський р-н с.Вишневе; Чернігівський р-н с.Ладинка; 
  • 06.04.2017 (з 08.30 до 16.00) – Менський р-н с.Бігач, с.Сахнівка, с.Миколаївка, с.Локнисте;
  • 06.04.2017 (з 09.00 до 16.00) – Прилуцький р-н  с.Охіньки;
  • 06.04.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ріпкинський р-н  с.Н.Українське;
  • 10.04.2017 (з 08:30 до 16:00) – Сосницький  р-н с. Хлоп’яники, с.Авдіївка;
  • 10.04.2017 (з 10:00 до 16:00) – Н.Сіверський  р-н с. Лісконоги, с.Пушкарі, с.К.Слобода ;  Ріпкинський р-н  с. Голубичи, с.Н.Українське;
  • 11.04.2017 (з 08:30 до 16:00)  - Сосницький р-н с. Чорнотичі, с.Кудрівка, с.Козляничі ;
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Варвинсьський р-н   с.Богдани;  
  • 11.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Коропський р-н  с. с.Верба;  Козелецький р-н  с. Данівка;
  • 12.04.2017 (з 08:30 до 16:00) Корюківський р-н  с.Охрамієвичі, с. Перелюб, с. Б.Слобода;
  • 12.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Чернігівський р-н  с. Ягідне, с.Красне, с.Слобода, с.Вікторівка
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський р-н  с.Жукля, с.Козилівка, с.Рибинськ;
  • 13.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н с.Жадове;
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Ічнянський р-н  с.Городня;  Коропський р-н  с. Вишеньки, с. Жовтневе, с.Атюша; 
  • 18.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Н.Сіверський р-н  с.Пушкарі, с.К.Слобода;  Городнянський р-н  с.Конотоп, с.В.Дирчин;
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00)  Коропський р-н  с. Тарасівка, с.Лукнів, с.Краснопілля;             
  • 19.04.2017 (з 10:00 до 16:00)  Ріпкинський р-н   с.Убіжичі; Чернігівський р-н  с. Слобода, с.Вікторівка;
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Талалаївський р-н  с.Болотниця;  
  • 20.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н  с.З.Міст, с.Галаганівка;  Ріпкинський р-н с. М.Листвен;  Чернігівський р-н с. Вікторівка;
  • 24.04.2017 (з 08:30 до 16:30) Менський р-н  с.Стольне, с.Семенівка;
  • 24.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н  с.Янжулівка;  Ріпкинський р-н смт.Любеч;
  • 25.04.2017 (з 08:30 до 16:30) Менський р-н  с.Максаки, с.Городище;    
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Прилуцький р-н  с.Нова Гребля;  
  • 25.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Ріпкинський р-н  смт.Любеч;  Козелецький р-н   с. Олбин;
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

21.02.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   
  • 06.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Н.Сіверський  р-н. с.Стахорщина, с.Студінка, с.Кудлаївка.; Козелецький р-н с. Олексіївщина, с. Бригінці, с. Петрівське; Чернігівський р-н с. Новий Білоус; Городнянський р-н, с. Сеньківка; 
  • 06.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Ніжинський р-н с.Крути;
  • 06.03.2017 (з 08:30 до 16:00) Менський р-н с. Феськівка
  • 07.03.2017 (з 08:30 до 16:00) м Мена, с. Дягова, с. Волосківці, с.Синявка, с. Степанівка, с. Покровське;   
  • 07.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Варвенський р-н с.Журавка -с.Антонівка
  • 07.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Н.Сіверський  р-н с. Блистова
  • 09.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Ічнянський р-н с.Парафіївка
  • 09.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Чернігівський р-н с.Рудка
  • 09.03.2017 (з 08:30 до 16:00) Менський р-н  с.Слобідка, с.Ліски,с.Осьмаки,с.Ушня
  • 13.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Сосницький р-н с.М.Устя,с.В.Устя,с.Бутівка
  • 13.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Козелецький р-н с.Лемеші,с.Кіпті;  Чернігвський р-н  с.Андріївка, с.Жевідь;  Н-Сіверський р-н  с.Лизунівка, с.Попівка,с.Печенюги;  Городнянський р-н  с.Ільмівка, с.Володимирівка
  • 14.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Коропський р-н с.Криски, с.Радичів;  Чернігівський р-н  с.Ягідне, с.Красне
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Ічнянський р-н  с.Андріївка; Сосницький р-н с.Лави, с.Волинка, с.Вільшане, .с.Полісся
  • 14.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Ніжинський р-н  с.Бурківка, с.Черняхівка
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Сосницький р-н с.Кнути; Козелецький р-н с. Омелянів, с.Сираї
  • 15.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Городняський р-н  смт Тупичів, с.Невкля, с.Бурівка;  Козелецький р-н с.Данівка ; Чернігівський р-н с.Ладинка, с.Серединка
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00 Сосницький р-н с.Спаське, с.Змітнев, с.Конятин
  • 16.03.2017 (з 09:30 до 16:00) ) Носівський р-н с.Дослідне
  • 16.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н с.Іванівка, с.Іванпуть
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський с.Забарівка, с.Олександрівка
  • 20.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Чернігівський р-н с.Мохнатин, с.Довжик, с.Кувечичі;  Н-Сіверський  с.Смяч, с.Будище
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Козелецький р-н с. Морівськ, с.Максим;  Корюківський р-н с.Сахутівка, с.Домашлин, с.Тютюнниця
  • 21.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Носівський р-н с.Шлях Ілліча
  • 21.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Коропський р-н с.Свердловка;  Козелецький р-н с.Скрипчин;  Городнянський р-н с.Хоробичі, с.Деревини, с.Лемешівка;
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський р-н с.Буда, с.Наумівка;  Прилуцький р-н с.Лісові Сороченці
  • 22.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Козелецький р-н с.Прогрес, с.Красилівка, с.Підлісне;  Чернігівський р-н с.Слобода, с.Вікторівка;  Городнянський р-н с. Конотоп, с.Великий Дирчин
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський р-н с.Сядрине
  • 23.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н с.Прогрес, с.Карповичі
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Коропський р-н с.Нехаївка, с.Рижків, с.Шаболинів;  Прилуцький р-н с.Малківка
  • 27.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Бобровицький р-н с.Горбачі, с.Осокорівка
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Коропський р-н с.Карильське, с.Билка (Червоне), с.Рождєственське (Пролетарське)
  • 28.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н  с.Хотіївка, с.Тимоновичі;  Козелецький р-н  с.Бірки, с.Котів;  Чернігівський р-н с.Кархівка, с.Ведильці, с.Мньов
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Коропський р-н с.Риботин,  с.Сохачі;  Срібнянський р-н с. Дігтяри
  • 29.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Бобровицький р-н с. Бараниця.
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту