Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата Довідка Прес-центр Ресурси

Харківська

20.04.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 
  • 10.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Н.Водолага
  • 10.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Н.Водолага
  • 10.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Ватутіне
  • 10.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Новоселівка
  • 11.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Південне
  • 11.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Буди
  • 11.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м. Люботин
  • 15.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Пересічна
  • 15.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Солоницівка
  • 15.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с. Вільшани
  • 15.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с. Двурічний Кут
  • 15.05.2017 (з 09:00 до 24:00) - смт Зачепилівка
  • 16.05.2017 (з 00:00 до 24:00) - смт Зачепилівка
  • 17.05.2017 (з 00:00 до 17:00) - смт Зачепилівка
  • 16.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Богодухів
  • 16.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Шарівка
  • 16.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Полкова Микитівка
  • 16.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Ковяги
  • 16.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Олександрівка
  • 16.05.2017 (з 13:00 до 15:00) - смт Шевченково
  • 16.05.2017 (з 11:00 до 13:00) - смт Печеніги
  • 17.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м. Зміїв
  • 17.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Бірки
  • 17.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Слобожанське
  • 17.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Лиман
  • 17.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с. Зідьки
  • 18.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Березівське
  • 18.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Манченки
  • 18.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Старий Мерчик
  • 18.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Шарівка
  • 22.05.2017 (з 08:00 до 24:00) - смт Кегичівка
  • 22.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Сахновщина
  • 23.05.2017 (з 00:00 до 24:00) - смт Кегичівка
  • 24.05.2017 (з 00:00 до 17:00) - смт Кегичівка
  • 23.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Покотилівка
  • 23.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Бабаї
  • 23.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Лизогубівка
  • 23.05.2017 (з 08:00 до 24:00) - смт Безлюдівка
  • 23.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с. Васищеве
  • 23.05.2017 (з 11:00 до 13:00) - м.Куп'янськ
  • 24.05.2017 (з 00:00 до 24:00) - смт Безлюдівка
  • 25.05.2017 (з 00:00 до 17:00) - смт Безлюдівка
  • 24.05.2017 (з 11:00 до 13:00) - смт В.Бурлук
  • 24.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Первомайський
  • 24.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Олексіївка
  • 24.05.2017 (з 08:00 до 24:00) - смт Кегичівка
  • 25.05.2017 (з 00:00 до 24:00) - смт Кегичівка
  • 26.05.2017 (з 00:00 до 17:00) - смт Кегичівка
  • 25.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Красноград
  • 25.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - c. Піщанка
  • 25.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Наталине
  • 25.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Дослідне
  • 25.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Зачепилівка
  • 29.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Лозова
  • 29.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Катеринівка
  • 29.05.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Панютине
  • 10.05.2017 (з 09:00 до 12:00) - смт Нова Водолага
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - смт Нова Водолага
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 12:00) - с. Стара Водолага
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - с. Одринка
  • 17.05.2017 (з 00:00 до 04:00) - м. Зміїв
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 12:00) - смт Нова Водолага
  • 17.05.2017 (з 13:00 до 16:00) - смт Нова Водолага
  • 24.05.2017 (з 09:00 до 12:00) - смт Нова Водолага
  • 08.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - смт В.Бурлук - с.Вільхуватка
  • 08.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Золочів-с.Одноробівка
  • 08.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Первомайський - с.Троїцьке
  • 10.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Балаклія - с.Петрівське1
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Балаклія - с.Петрівське1
  • 10.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - с.Н.Миколаівка - с.Мечебилове
  • 10.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - с.Н.Миколаівка - с.Дмитрівка
  • 10.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - с.Н.Миколаівка - с.Грушоваха
  • 10.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - c.Липці - c.Борисівка
  • 10.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Шевченкове - с.В.Хутори, с.В.Хутори - с.Ниж.Бурлук
  • 11.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - смт Барвінкове - с.Іллічівка
  • 11.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - с.Іллічівка - с.Курулька
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Лозова - с.Герсеванівка
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Есхар - с.Новопокровка
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Краснокутськ - с.Константинівка, смт Краснокутськ - с.Городне
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Н.Водолага - с.Станичне
  • 11.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Н.Водолага - с.Дерегівка
  • 15.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Балаклія - с.Гусарівка
  • 15.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Гусарівка - с.Чепіль
  • 15.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Борова - с.Чернещине
  • 15.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Борова - с.Першотравневе
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Вільхуватка - с.Мілове
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Вовчанськ-с.Рубіжне
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Вільхуватка - с.Рублене
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Сахновщина 
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Сахновщина 
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Шевченкове - с.Василенкове, смт Шевченкове - с.Гетьманівка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Близнюки - с.Надеждіне, смт Близнюки- с.БН.Надеждіне, смт Близнюки - с.Алісівка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Богодухів - с.Шарівка
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Циркуни 1 - с.Циркуни 2
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Вовчанськ-с.Гатище
  • 16.05.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Валки - с.Минківка, с.Минківка - с.Губщіна, с.Мельниково - с.Губщіна
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Зміїв - с.Борова, м.Зміїв - СПК Україна, СПК Україна - СК Поляна
  • 17.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Балаклія - с.Яковенкове, с.Яковенкове - с.Ч.Яр
  • 17.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Борова - с.Ізюмське, с.Ізюмське - с.Дружелюбівка
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Близнюки - с.Бурбулатове, смт Близнюки - с.Олександрівка
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Олексіївка-с.Кіселі
  • 18.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Чугуїв - с.Гракове, с.Гракове - с.Мосьпанове
  • 18.05.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Куп`янськ - с.Гусинка, с.Гусинка - с.Просянка
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Золочів-с.Довжик
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Дворічна -П-Іванівка
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - Дворічна -Колодяжне
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Сахновщіна
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Сахновщіна
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Лозова - с.Краснопавлівка
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Солоницівка - с.Солоницівка 2
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Мерефа, с.Селекційне, с.Вутківка
  • 23.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Ізюм - с.Кун`є, м.Кун`є - с.Чистоводівка
  • 24.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Богодухів - с.Зарябинка, с.Зарябинка - с.Дігтярі
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Дергачі-с.Прудянка
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Близнюки - с.Самійлівка
  • 25.05.2017 (з 09:00 до 16:00) - м.Первомайський-с.Червоний
  • 29.05.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Вовчанськ-с.Стариця
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні. 


24.03.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом квітня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 10:00) - м.Ізюм
  • 04.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Лозова
  • 04.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - с.Катеринівка
  • 04.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Панютине
  • 04.04.2017 (з 08:00 до 24:00) - м.Красноград
  • 05.04.2017 (з 00:00 до 24:00) - м.Красноград
  • 06.04.2017 (з 00:00 до 17:00) - м.Красноград
  • 12.04.2017 (з 08:00 до 24:00) - м.Красноград
  • 13.04.2017 (з 08:00 до 24:00) - м.Красноград
  • 14.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Красноград
  • 05.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - м.Красноград
  • 05.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - c. Піщанка
  • 05.04.2017 (з 08:00 до 17:00) - смт Наталине
  • 05.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с.Дослідне
  • 05.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Зачепилівка
  • 06.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Мерефа
  • 06.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Високий
  • 06.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с.Утківка
  • 06.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с.Селекційне
  • 10.04.2017 (з 08:00 до 24:00) -  м.Краснокутськ
  • 11.04.2017 (з 00:00 до 24:00) -  м.Краснокутськ
  • 12.04.2017 (з 00:00 до 17:00) -  м.Краснокутськ
  • 10.04.2017 (з 08:00 до 24:00) -  м.Красноград
  • 11.04.2017 (з 00:00 до 24:00) -  м.Красноград
  • 12.04.2017 (з 00:00 до 17:00) -  м.Красноград
  • 11.04.2017 (з 10:00 до 12:00) -  м.Балаклія
  • 11.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Коротич
  • 12.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Коломак
  • 12.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Різуненкове
  • 12.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Шелестове
  • 12.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Краснокутськ
  • 13.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Краснокутськ
  • 14.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Краснокутськ
  • 13.04.2017 (з 11:00 до 13:00) -  смт Двурічна
  • 13.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Люботин
  • 18.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Н. Водолага
  • 19.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Н. Водолага
  • 18.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Красноград
  • 19.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Красноград
  • 20.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Красноград
  • 19.04.2017 (з 11:00 до 13:00) -  смт Близнюки
  • 20.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Коротич
  • 20.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Пісочин-1
  • 20.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Пісочин-2
  • 20.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Пісочин-3
  • 20.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Пісочин-4
  • 24.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Валки
  • 24.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Cніжків
  • 24.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с.Заміське
  • 25.04.2017 (з 08:00 до 24:00) -  смт Наталине
  • 26.04.2017 (з 00:00 до 24:00) -  смт Наталине
  • 27.04.2017 (з 00:00 до 17:00) -  смт Наталине
  • 27.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с.Краснопавлівка
  • 27.04.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Лозова
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 14:00) -  смт Нова Водолага
  • 05.04.2017 (з 09:00 до 12:00) -  с.Вільхуватка
  • 05.04.2017 (з 13:00 до 15:00) -  с.Вільхуватка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 14:00) -  с.Старовірівка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  с. Федорівка
  • 12.04.2017 (з 00:00 до 04:00) -  м. Зміїв
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 15:00) -  смт Нова Водолага
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 14:00) -  смт Нова Водолага
  • 04.04.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с.Ківшарівка - с.Глушківка
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Лозова - с.Смирнівка
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  смт В.Бурлук - с.Андріївка
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Тавежня - с.Богата Чернещина, с.Тавежня - с.Великі Бучки, смт Сахновщина - с.Тавежня
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Сахновщина - с.Огіївка
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Рогань - с.М.Рогань
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Палатки - с.Слобожанське
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Краснокутськ - с.Мурафа
  • 04.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Балаклія - с.Савинці 2
  • 06.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Біляївка - с.Закутнівка
  • 06.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Лозова - с.Краснопавлівка
  • 06.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Сахновщина - с.Новоолександрівка, смт Новоолександрівка - с.Бондарівка
  • 06.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Ізюм - с.Заводи
  • 06.04.2017 (з 10:00 до 17:00) - с.Савинці - с.Веселе, с.Савинці - с.Залиман
  • 10.04.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Барвінкове - с.Гаврилівка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Садове - с.Тихопілля
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Кегечівка - с.Андріївка, с.Андріївка - с.Можарка, с.Можарка - с.Вовківка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Шевченкове - с.Борівське, смт Шевченкове - с.В.Балаклія.
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Купянськ - с.Смородьківка,  м.Купянськ - с.Моначинівка, м.Купянськ - с.Кіндрашівка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Біляївка - с.Шульське
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Пересічне - с.Бермінводи
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - с.Липці - с.Борисівка
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Андріївка - с.Садовод
  • 12.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Золочів - с.Одноробівка
  • 12.04.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Балаклія - с.Бригадирове
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Близнюки - с.Добровілля
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Кегечівка - с.Чапаєво
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Кегечівка - с.Рояківка
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Богодухів - с.Максимівка, м.Богодухів - с.Ч.Нива
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Чугуїв - с.Коробочкіно, м.Чугуїв - с.Чкаловське, с.Малинівка - с.Стара Гнилиця.  
  • 13.04.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Борова - с.Горохуватка,  м.Борова - с.Підвисоке
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Печеніги - с.Артемівка, смт Печеніги - с.Приморське
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Н.Водолага - с.Меліхівка
  • 18.04.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Барвінкове - с.Подолівка
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Вовчанськ - с.Стариця
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Зачепилівка - с.Лебь'яже
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Зачепилівка - с.Миколаївка, с.Миколаївка - с.Забарино
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Зачепилівка - с.Залінійне
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Близнюки - с.Берестове, смт Близнюки - с.Уплатне, с.Уплатне - с.Криштопівка
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  смт Бурлук - с.Підсереднє
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Вовчанськ - с.Рубіжне
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Вовчанськ - с.Гатище
  • 19.04.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с.Гаврилівка - с.Африканівка, м.Барвінкове - с.Гаврилівка
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - м.Богодухів - с.Гути, м.Богодухів - с.П.Микитівка, м.Богодухів - с.Ульянівка
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Зачепилівка - с.Пекельне, смт Зачепилівка - с.Червоний Жовтень, смт Зачепилівка - с.Сомівка
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Зміїв - с.Н.Бішкін
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.С.Водолага - с.Одринка
  • 20.04.2017 (з 10:00 до 17:00) - м.Балаклія - с.Борщівка
  • 24.04.2017 (з 09:00 до 16:00) - с.Вільшана - с.Токарівка
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Шевченкове - с.Петрівка, смт Шевченкове - с.Аркадівка
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Н.Водолага - с.Просяне
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Панютине - с.Яковлівка
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Сахновщина - с.Лигівка, с.Лигівка - с.Володимирівка, с.Лигівка - с.Аполонівка
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  смт Дворічна - с.Кутьківка
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Золочів - с.Довжик
  • 26.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Зміїв - с.Височинівка, м.Зміїв - с.Соколове, с.Соколове - с.Тимченки, м.Зміїв - с.Першотравневе, с.Першотравневе - с.Борки
  • 27.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Константинівка - с.Вязова, м.Краснокутськ - с.Олексіївка
  • 27.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Чугуїв - с.Чкаловське
  • 27.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.С.Водолага - с.Рокитне
  • 27.04.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Бердянка - с.Нове Мажарове, смт Зачепилівка - с.Бердянка
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні. 

20.01.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом лютого проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 01.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Щастя
  • 01.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Петрівка
  • 02.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Новоайдар
  • 02.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Штормове
  • 02.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Олексіївка
  • 02.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт В.Бурлук - с.Катеринівка
  • 02.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м.Валки
  • 02.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с. Cніжків
  • 02.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с.Заміське
  • 06.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с. Краснопавлівка
  • 06.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м. Лозова
  • 06.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Северодонецьк
  • 06.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Борівське
  • 06.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Щедрищеве
  • 06-08.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Мерефа
  • 07-09.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Северодонецьк
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м. Мерефа
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Високий
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с.Утківка
  • 06.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Селекційне
  • 07.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   смт Краснопавлівка-с.Бунакове
  • 07.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Старобільськ
  • 07.02.2017 (з 08:40 до 15:30) -  м. Кремінна
  • 07.02.2017 (з 13:00 до 15:00) -  смт Шевченково
  • 07.02.2017 (з 11:00 до 13:00) -  смт Печеніги
  • 08.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Ізюм - с.Кам'янка
  • 08.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   смт В.Бурлук - с.Гнилиця 1
  • 08.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Краснокутськ ,с. Маяк, с. Основенці, с. Качалівка
  • 08.02.2017 (з 08:30 до 14:30) -  м. Красноград
  • 08.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с.Шульгінка
  • 09.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Троїцьке
  • 09.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Троїцьке
  • 09.02.2017 (з 09:50-10:30) -  м. Лисичанськ
  • 09.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м. Коротич
  • 09.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Пісочин-1, смт Пісочин-2, смт Пісочин-3, смт Пісочин-4
  • 13.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Лисичанськ
  • 13.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Мілове
  • 13.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Великіцьк
  • 13-15.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Морозівка
  • 14-16.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Попасна
  • 14.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   м. Ізюм, с. Капитолівка,  с. Бабенкове
  • 14.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   смт Дворічна , с. Тавільжанка,  с. B.Виселок
  • 14.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Панютине , с. Царедаровка
  • 14-16.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Cніжків
  • 14.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Краснокутськ , с.Кітченківка, c.Козеевка , с.Каплунівка,
  • 14.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с. Олексіївка , с.Дублянка
  • 14.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Новопсков
  • 14.02.2017 (з 09:30до 10:00) -  м.Первомайський
  • 14.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м.Красноград
  • 14.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  c. Піщанка
  • 14.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   смт Наталине
  • 14.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   с. Дослідне
  • 14.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   смт Зачепилівка
  • 14.02.2017 (з 11:00 до 13:00) -  м. Куп'янськ
  • 15.02.2017 (з 00:00до 04:00) -  м. Зміїв
  • 15.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Білолуцьк
  • 15.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Марківка
  • 16.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Близнюки - с.Семенівка
  • 16.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   м.Борова - с.Шийківка
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   смт Станиця
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Станиця Луганськ
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Макарово
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   смт Широке
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Коломак
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с. Різуненкове
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с. Шелестове
  • 16.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Коломак
  • 20.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  смт Біловодськ
  • 20.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   смт Красноріченське
  • 20-22.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Креміна
  • 20-22.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Високий
  • 21.02.2017 (з 07:00до 16:00) -  м. Первомайський
  • 21-23.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Рубіжне
  • 21.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -   смт Близнюки - с.Добровілля
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   смт Покотилівка
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Бабаї
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с.Лизогубівка
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Безлюдівка
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  с. Васищеве
  • 21.02.2017 (з 11:00 до 13:00) -  смт В.Бурлук
  • 22-24.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м.Валки
  • 22.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  с. Вільшана - с.Токарівка
  • 22.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  с. Сухини, м. Богодухів , с. Олександрівка, с. Хр.Микитівка
  • 22.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Богодухів , с.Крисино,  с.Кручик, , с.Степное, , с.Матвеевка
  • 22.02.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Старобільськ
  • 23.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  смт Близнюки - с.Уплатне
  • 23.02.2017 (з 09:00 до 17:00) - смт Білокуракіне
  • 23.02.2017 (з 09:50до 10:30) -  м. Лисичанськ
  • 23.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м.Лозова
  • 23.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   с.Катеринівка
  • 23.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт Панютине
  • 24.02.2017 (з 08:00 до 17:00) -  м. Рубіжне

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту