Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Київська

22.09.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом жовтня місяця проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 04.10.2017-05.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухів-Красне, Обухівський р-н
  • 09.10.2017-11.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухів-Ленди, Обухівський р-н
  • 17.10.2017-19.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Трипіля-Витачів, Обухівський р-н
  • 23.10.2017-25.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухів-Кр.Слобітка, Обухівський р-н
  • 05.10.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 05.10.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дмитріївська,10
  • 10.10.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 19.10.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 19.10.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Банкова,11
  • 26.10.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Банкова, 11, вул. Банкова, 10
  • 04.10.2017-05.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівка-Красне, Згурівський р-н
  • 09.10.2017-10.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівка-Жуківка, Згурівський р-н
  • 11.10.2017-12.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівка-Войково, Згурівський р-н
  • 17.10.2017-18.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівка-Ст.Оржиця, Згурівський р-н
  • 23.10.2017-24.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Аркадіївка-Середівка, Згурівський р-н
  • 25.10.2017-26.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Переяслав-Хм. - Помоклі, Переяслав-Хм. р-н
  • 04.10.2017-05.10.2017 (з 10:00 до 17:00) - Узин-Олійникова Слобода, Білоцерківський р-н
  • 10.10.2017-11.10.2017 (з 10:00 до 17:00) - Ставище-Винарівка, Ставищанський р-н
  • 18.10.2017-19.10.2017 (з 10:00 до 17:00) - Тараща-Чернин, Таращанський р-н
  • 24.10.2017-25.10.2017 (з 10:00 до 17:00) - Тетіїв- Горошків, Тетіївський р-н
  • 04.10.2017-05.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Мотовилівка-Оленівка, Фастівський район
  • 09.10.2017-12.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - В.Вільшанка-Яцьки, Васильківський р-н
  • 17.10.2017-19.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Бишів-Чорногородка, Макарівський район
  • 09.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Яготин-Сотниківка, Яготинський р-н
  • 10.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Яготин-Лемешівка, Яготинський р-н
  • 11.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Яготин-Капустинці, Яготинський р-н
  • 12.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Яготин-Супоївка, Яготинський р-н
  • 04.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухів-Семенівка, Обухівський р-н
  • 05.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухів-Долина, Обухівський р-н
  • 18.10.2017-19.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - Іванків-Горностайпіль, Іванківський р-н
  • 24.10.2017 (з 09:00 до 17:00) - П.Хмельницький-Жовтневе, Переяслав-Хмельницький р-н

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


25.08.2017

До уваги абонентів

Інформуємо вас, що протягом липня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   

  • 05.09.2017-06.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - Сквира-Великополовецьке, Сквирський р-н
  • 12.09.2017-13.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Біла Церква-Піщана, Білоцерківський р-н
  • 19.09.2017-20.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ставище-Розкішна, Ставищанський р-н
  • 26.09.2017-27.09.2017 (з 10:00 до 16:00) - Тетіїв-Денихівка, Тетіївський р-н
  • 05.09.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 12.09.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 12.09.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, провул. Бастіоний, 9
  • 07.09.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 19.09.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10, м.Київ, вул. Панківська, 11
  • 26.09.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ вул. Дорогожицька, 10
  • 11.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Баришівка-Семенівка, Баришівський р-н
  • 12.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Баришівка-Перемога, Баришівка-Лукаші, Баришівський р-н
  • 13.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Баришівка-Пилипче, Баришівка-Садове, Баришівський р-н
  • 14.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Баришівка-Поділля, Баришівський р-н
  • 19.09.2017 (з 10:00 до 18:00) - Бровари-В.Димерка, Калита-В.Димерка, Броварський р-н
  • 21.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильків-Тростинка, Васильківський р-н
  • 26.09.2017 (з 10:00 до 18:00) - Б.Церква-Озерне, Білоцерківський р-н
  • 18.09.2017-19.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівка - Усівка, Згурівський р-н
  • 06.09.2017-07.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Переяслав-Хм. - Хоцьки, Переяслав-Хм. р-н
  • 11.09.2017-14.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Яготин – Богданівка, Яготинський р-н
  • 05.09.2017-07.09.2017 (з 09:00 до 20:00) - Розважів-Тетерівське, Іванківський р-н
  • 11.09.2017-12.09.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянка-Блиставиця, Бородянський р-н
  • 13.09.2017-14.09.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванків-Доманівка, Іванківський р-н
  • 18.09.2017-20.09.2017 (з 09:00 до 20:00) - Прибірськ-Оране, Іванківський р-н
  • 26.09.2017-27.09.2017 (з 09:00 до 20:00) - Горностайпіль-Страхолісся, Іванківський р-н
  • 05.09.2017-07.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Фастів-М.Половецьке, Фастівський район
  • 11.09.2017-14.09.2017 (з 09:00 до 17:00) - Фастів-с.Борова, Фастівський район

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


22.07.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом серпня місяця проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

 

  • 08.08.2017-09.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Гайворон-Біліївка, Володарський р-н
  • 21.08.2017-22.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Володарка-Тадіївка, Володарський р-н
  • 15.08.2017-17.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Тетіїв-П҆҆҆҆҆҆ятигори, Титіївський р-н
  • 28.08.2017-29.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Тетіїв-҆҆Стадниця, Титіївський р-н
  • 10.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  м.Кагарлик-Мирівка, Кагарлицький р-н
  • 15.08.2017 (з 10:00 до 18:00) -  м.Фастів-В.Мотовиловка, Фастівський р-н
  • 16.08.2017 (з 10:00 до 18:00) -  с.Петрушки– с.Дмитрівка, Києво-Святошинський  р-н
  • 16.08.2017 (з 10:00 до 18:00) -  с.Дмитрівка- с.Жуків, Києво-Святошинського  р-н 
  • 08.08.2017-10.08.2017 (з 09:00 до 20:00) -  Іванків-Розважів, Іванківський р-н
  • 14.08.2017-15.08.2017 (з 09:00 до 20:00) -  с.Радинка-с.Калинівка, Поліський р-н
  • 16.08.2017-17.08.2017 (з 09:00 до 20:00) -  с.Розважів-с.Олізарівка, Іванківський р-н
  • 07.08.2017-10.08.2017 (з 08:30 до 17:00) -  Васильків-Погреби, Васильківський р-н
  • 14.08.2017-17.08.2017 (з 08:30 до 17:00) -  Макарів - Калинівка, Макарівський р-н 
  • 07.08.2017-08.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Згурівка-Красне, Згурівський р-н
  • 09.08.2017-10.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Згурівка-Жуківка, Згурівський р-н
  • 14.08.2017-15.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Згурівка-Войково, Згурівський р-н
  • 21.08.2017-22.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Аркадіївка-Середівка, Згурівський р-н
  • 28.08.2017-29.08.2017 (з 09:00 до 17:00) -  Яготин-Богданівка, Яготинський р-н

 

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні. 

22.06.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом липня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   

  • 05.07.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 05.07.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дмитріевська, 10
  • 11.07.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 18.07.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Дорогожицька, 10
  • 18.07.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Банкова, 11 
  • 25.07.2017 (з 10:00 до 15:00) - м.Київ, вул. Банкова, 11 
  • 05-06.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Фастівський р-н, с.М.Половецьке,с.Яхни
  • 10-13.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Кодра
  • 17-20.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Фастівський р-н, с.Яхни
  • 24-26.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Ксаверівка,с.Мар'янівка
  • 10-11.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Києво-Святошинського р-н, с.Малютянка
  • 17-18.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Києво-Святошинського р-н, с.П.П.Борщагівка
  • 24-25.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Києво-Святошинського р-н, с.Тарасівка
  • 05-06.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с. Феневичи 
  • 10-11.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянський р-н, с.Н.Гребля
  • 10-12.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Вишгородський р-н, с.Дубечня
  • 12-13.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Поліський р-н, с.Максимовичи, с.Радинка, с. Калинівка
  • 17-18.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с. Блідча
  • 17-19.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Вишгородський р-н, с.Федорівка
  • 19-20.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянський р-н, с.Майданівка
  • 24-25.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Страхолісся
  • 24-26.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Вишгородський р-н, с.Любимівка 
  • 26-27.07.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянський р-н, с.Н.Залісся
  • 05-06.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Переяслав-Хмельницький р-н, с.Дівички
  • 10-11.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Переяслав-Хмельницький р-н, с.П.Вергуни
  • 12-13.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Переяслав-Хмельницький р-н, с.Помоклі
  • 17-18.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Переяслав-Хмельницький р-н, с.Єрківці
  • 19-20.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с.Нова Олександрівка
  • 24-25.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н:, с.Середівка
  • 26-27.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Яготинський р-н, с.Богданівка
  • 05-06.07.2017 (з 10:00 до 17:00) - Таращанський р-н, с.Лука
  • 11-12.07.2017 (з 10:00 до 17:00) - Ставищанський р-н, с.Красилівка
  • 18-20.07.2017 (з 09:00 до 17:00) - Володарський р-н, с.Зрайки
  • 25-26.07.2017 (з 10:00 до 17:00) - Таращанський р-н, с.Круті Горби

 

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.


21.02.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 20.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с.Войково, с.В.Купіль, с.Усівка, с.Софіївка
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с. Пасківщина, с.Турівка, с.Стара Оржиця
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с.Нова Олександрівка, с.Мала Березанка, с.Жуківка, с.Мала Супоївка
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с.Шевченкове, с.Ленівно, с.Черевки, с.Безуглівка
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с.Право Жовтня, с.Жовтневе, с.Лизогубова Слобода
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Згурівський р-н, с.Аркадіївка, с.Середівка, с.Красне
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Сукачі, с.Макарівка, с.Шпилі
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Феневичи, с. Блідча
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянський р-н, с.Шибене, с.Здвижівка, с.Н.Залісся
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с. Мусійки, с. Димарка
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Олива, с.Кухарі
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Страхолісся, с.Дитятки
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянський р-н, с.Дружня, с.Н.Гребля, с.Н.Корогод, с.Майданівка, с.Загальці
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Доманівка, с.Піски
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Іванківський р-н, с.Прибірськ, с.Оране
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 20:00) - Бородянський р-н, с.Лубянка, с.Бабинці, с.Блиставиця, с.Пилиповичі
  • 06.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ставищанський р-н, с.Антонівка, с.Брилівка, с.Журавлиха, с.Ясенівка
  • 09.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ставищанський р-н, с.Бесідка, с.Розумниця, с.Сніжки, с.Юрківка
  • 14.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Білоцерківський р-н, с.Вільна Тарасівка, с.Терезіно, с.Дрозди, с.Сидори, с.Матюши, с.Трушки
  • 15.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Білоцерківський р-н, с.Бесідка, с.Блощинці, с.Сухоліси, с.Тарасівка, с.Олійникова Слобода
  • 16.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ставищанський р-н, с.Гостра Могила, с.Кривець, с.Василиха, с.Іванівка, с.Винарівка, с.Винарівка (вишка), с.Торчиця, с.Стрижівка
  • 21.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Білоцерківський р-н, с.Макіївка, с.Михайлівка, с.Розаліївка, с.Іванівка, с.Йосипівка
  • 22.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Білоцерківський р-н, с.Острійки, с.Храпачі, с.Піщана, с.Томилівка
  • 23.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ставищанський р-н, с.Розкішна, с.Гейсиха, с.Попружна, с.Станіславчик, с.Красилівка
  • 28.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Білоцерківський р-н, с.Бикова Гребля, с.Мала Вільшанка, с.Пилипча, с.Селекстанція, с.Фастівка, с.Фесюри, с.Яблунівка
  • 29.03.2017 (з 10:00 до 16:00) - Білоцерківський р-н, с.Озірне, с.Чупира, с.Цукрозавод, с.Потіївка, с.Шкарівка, с.Коженики
  • 06.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Лосятин, с.Соколівка, с.Пінчуки, с.Ксаверівка-2
  • 07.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Мар,янівка с.Ксаверівка. с.Він.Стави
  • 09.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Митниця, с.Порадівка. с.Пшеничне
  • 13.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Бугаївка, с.Погреби с.Барахти, с.В.Солтанівка, с.М.Солтанівка
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Плесецьке, с.Данилівка
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.З.Бір, с.Іванковичі, с.Птахофабрика
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Васильківський р-н, с.Ковалівка, с.Пологи с.Устимівка
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Корлівка.с.Липівка,с.Андріївка
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Копилов,  с.Моти-жен, с.Наливайківка, с.Ніжило-вичі, с.Фасова
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Карашин, с.Мар,янівка, с.Калинівка
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Ситняки   с.Рожів, с. Небелиця, с.Борівка
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Колонщина,  с.Гавронщина. с.Плахтянка
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Грузьке, с.Соснівка, с.Козичанка, с.Вільно
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Макарівський р-н, с.Лишня с.Ясногородка с.Пашківка
  • 06.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Києво-Святошинський р-н, с.Петрушки, с.Дмитрівка, с.Жуків
  • 14.03.2017 (з 10:00 до 18:00) - Переяслав-Хмельницький р-н, с.Жовтневе
  • 22-23.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Іванківський р-н, с.Горностайпіль, с.Страхоліси, с.Дитятки
  • 13-14.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Броварський р-н, с.Плоске
  • 13-15.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухівський р-н, Обухів-Копачів
  • 06-07.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухівський р-н, с.Красне
  • 09.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухівський р-н, с.Красне
  • 20-22.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухівський р-н, с.Макарів
  • 27-29.03.2017 (з 09:00 до 17:00) - Обухівський р-н, с.Григорівка

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

16.02.2016

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 03.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Пінчуки, с. Лосятин, с. Соколівка , с. Ксаверівка-2
  • 16.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Ксаверівка, с. Марянівка, с. Він.стави
  • 10.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Митниця, с. Порадівка, с. Пшеничне
  • 23.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Погреби, с. Барахти, с. В.Солтанівка, с. М.Солтанівка, с. Бугаївка
  • 14.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Плесецьке, с. Калинівка, с. Данилівка
  • 15.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Зелений Бір, с. Іванковичі, с. Птахофабрика
  • 17.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Ковалівка, с. Устимівка, с. Пологи
  • 21.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Наливайківка, с. Ніжиловичі, с. Фасова, с. Копилів, с. Мотижин, с. Маковище
  • 21.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. В.Карашин, с. Марянівка, с. Калинівка
  • 24.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Ситняки, с. Рожів,с. Небелиця,с. Борівка
  • 28.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Грузьке, с. Козичанка, с. Соснівка, с. Вільно
  • 29.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Лишня, с. Ясногородка, с. Пашківка
  • 17.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Плоске
  • 15.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Рудня, с. Шевченкове
  • 14.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Богданівка
  • 10.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Калита, с. Семиполки, с. Заворичі, с. Мокрець
  • 03.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Красилівка, с. Тарасівка
  • 21.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Рожівка
  • 24.03.2016 (з 08:30 до 17:30) - с. Світильне, с. Русанів
  • 03.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Антонівка, с. Брилівка, с. Журавлиха, с. Ясенівка
  • 10.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Бесідка, с. Розумниця, с. Сніжки, с. Юрківка
  • 14.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Вільна Тарасівка, с. Терезіно, с. Дрозди, с. Сидори, с. Матюши, с. Трушки
  • 15.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Блошинці, с. Сухоліси, с. Тарасівка, с. Олійникова Слобода
  • 17.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Гостра Могила, с. Кривець, с. Василиха, с. Іванівка, с. Винарівка, с. Винарівка (вишка), с. Торчиця, с. Стрижівка
  • 21.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Макіївка, с. Михайлівка, с. Розаліївка, с. Іванівка, с. Йосипівка
  • 22.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Острійки, с. Храпачі, с. Піщана, с. Томилівка
  • 24.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Розкішна, с. Гейсиха, с. Попружна, с. Гейсиха, с. Станіславчик, с. Красилівка
  • 28.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Бикова Гребля, с. Мала Вільшанка, с. Пилипча, с. Селекстанція, с. Фастівка, с. Фесюри, с. Яблунівка
  • 29.03.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Озірне, с. Чупира, с. Цукрозавод, с. Потіївка, с. Шкарівка, с. Коженики
  • 15.03.2016 (з 10:00 до 18:00) - с. В. Мотовилівка
  • 10.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Жуків
  • 21.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Сотниківка
  • 22.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Лемешівка
  • 23.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Фарбоване, с. Добраничівка, с. Капустинці
  • 24.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Супоївка
  • 02-03.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Горностайпіль, с. Страхоліси, с. Дитятки
  • 17.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Бендюгівка, с. Мирівка, с. Шпендівка, с. Сущани
  • 03.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Малютянка.
  • 15-16.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Забіря, с. Княжичі,
  • 22-23.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Музичі, с. Бузова.
  • 29.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Петрушки, с. Шпитьки.
  • 21.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Войково, с. В.Купіль, с. Усівка, с. Софіївка
  • 22.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Пасківщина, с. Турівка, с. Стара Оржиця
  • 23.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Нова Олександрівка, с. Мала Березанка, с. Жуківка, с. Мала Супоївка
  • 24.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Шевченкове, с. Ленівно, с. Черевки, с. Безуглівка
  • 28.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Право Жовтня, с. Жовтневе, с. Лизогубова Слобода
  • 29.03.2016 (з 09:00 до 17:00) - с. Аркадіївка, с. Середівка, с. Красне
  • 14.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Сукачі, с. Макарівка, с. Шпилі
  • 15.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Горностайпіль, с. Страхолісся, с. Дитятки
  • 16.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Феневичи,с. Блідча
  • 21.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Мусійки,с. Димарка
  • 22.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Олива, с. Кухарі
  • 23.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Розважів, с. Олива, с. Кухарі
  • 24.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Тетерівське
  • 28.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Шибене, с. Здвижівка, с. Н.Залісся, с. Лубянка, с. Бабинці, с. Блиставиця, с. Пилиповичі
  • 29.03.2016 (з 09:00 до 20:00) - с. Страхолісся, с. Дитятки
  • 21.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - м-н Петровський
  • 22.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Ленди, с. Степок
  • 24.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Григорівка, с. Красне
  • 28.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Кр.Слобідка
  • 29.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Германівка, с. Дерев'яна, с. Щербанівка
  • 21.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Гороховатка, с. Мирівка, с. Шпендівка, с. Сущана, Бендюгівка, с. 1Травня, с. Стави, с. Переселення
  • 22.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Слобода, с. Халча, с. Ліщинка, с. Шубівка
  • 24.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Жовтневе, с. Липовець, с. Бурти, с. В.Пріцьки, с. Кадомка, с. Демовщина, с. Стрітівка
  • 28.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Леонівка, с. Черняхів, с. Новосілки, с. Горохове
  • 29.03.2016 (з 08:30 до 17:00) - с. Стрітівка, с. Стайки, с. Гребені

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у цей день.



Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту