Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Згода на обробку та використання персональних даних абонента

До уваги абонентів ПАТ «Укртелеком» — фізичних осіб!

На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» пропонуємо завітати до відділень продажу послуг та обслуговування споживачів Укртелекому для підписання згоди на обробку та використання персональних даних абонента. Також абонент може самостійно роздрукувати і підписати відповідну згоду та надіслати її до регіональної філії ПАТ «Укртелеком» поштою або подати до Центру продажу та обслуговування Укртелекому.

Підписуючи згоду, абонент надає право ПАТ «Укртелеком» на обробку його персональних даних виключно з метою надання, отримання та здійснення розрахунків за телекомунікаційні послуги. Зазначена згода діє протягом дії договору, укладеного абонентом із ПАТ «Укртелеком» та протягом п’яти наступних років після припинення його дії.

Порядок надання згоди на обробку та використання персональних даних абонента з метою розміщення інформації в базі даних «Довідкова послуга 109», в друкованих та/або електронних телефонних довідниках

До уваги абонентів ПАТ «Укртелеком» — фізичних осіб!

 

Дбаючи про захист персональних даних своїх абонентів, на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» повідомляємо. Інформацію про абонентів, які не надали згоди на розміщення їх персональних даних у базах даних інформаційно-довідкових служб ПАТ «Укртелеком», було виключено. Пропонуємо завітати до центрів обслуговування абонентів для підписання згоди на обробку та використання персональних даних абонента з метою розміщення інформації в базі даних «Довідкова послуга 109», в друкованих та/або електронних телефонних довідниках.

Підписуючи згоду, абонент надає право ПАТ «Укртелеком» на обробку його персональних даних для цілей, передбачених згодою.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту