Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Для корпоративних клієнтів

Бізнес-мережа ПАТ «Укртелеком» пропонує широкий спектр телекомунікаційних рішень для корпоративних та бізнес-споживачів!

Бізнес-мережа ПАТ «Укртелеком» – система комплексного обслуговування корпоративних та бізнес-споживачів, що забезпечує надання повного спектра телекомунікаційних послуг з підвищеним рівнем обслуговування.

ПАТ «Укртелеком» має багаторічний досвід обслуговування провідних компаній України - банків, страхових компаній, представництв іноземних держав та компаній, органів державного управління, промислово-торгових груп та бізнес-центрів. Фахівці Товариства забезпечують індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта і мають досвід праці зі складними проектами та вибагливими замовниками.

З початку 2006 року для корпоративних клієнтів доступні всі технічні ресурси ПАТ «Укртелеком», включаючи найрозгалуженіші в Україні фіксовані телекомунікаційні мережі - національну телефонну мережу та найпотужнішу пакетну мережу передавання даних. Це дозволяє забезпечувати потреби для ведення бізнесу на всій території України всіма необхідними телекомунікаційними послугами.

Основними перевагами підключення до бізнес-мережі ПАТ «Укртелеком»  для корпоративних та бізнес-споживачів є:

1. Можливість отримання пакета телекомунікаційних послуг по всій Україні (або на території адміністративної одиниці) на підставі єдиного корпоративного договору, що дозволяє контролювати стан корпоративної телекомунікаційної мережі на території всієї та вирішувати будь-які питання з одним фахівцем ПАТ «Укртелеком».

2. Можливість отримання повного спектра телекомунікаційних сервісів з одних рук, включаючи:

  • послуги цифрової телефонії з підключення офісних телефонних станцій до загальнонаціональної телефонної мережі;
  • послуги мобільного зв’язку;
  • послуги з будівництва корпоративних мереж передавання даних;
  • послуги швидкісного доступу до мережі Інтернет;
  • послуги організації каналів передавання даних;
  • послуги 0-800, 0-900;
  • послуги Контакт- та Дата-центрів;
  • послуги з комплексної телефонізації бізнес-центрів.

3. Можливість заощадження коштів для корпоративних та бізнес-споживачів з великими обсягами споживання телекомунікаційних послуг за рахунок спеціальних тарифних планів, у тому числі спеціальних тарифів на міжміські дзвінки в межах бізнес-мережі.

Компанія не тільки забезпечує технічну можливість підключення до бізнес-мережі в усіх найбільших індустріальних центрах, а й підтримує абонентів безпосередньо на місцях, оперативно вирішуючи всі технічні питання.

Умови та порядок надання телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком»

Довідка для бізнес абонентів: 0 800 506 801.


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок