Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Акції

Акція: Телефон та Інтернет

Підключіть одночасно телефон та Інтернет від Укртелекому і отримайте знижку 40% від розміру абонентної плати обраного тарифного плану.

Акція: ІР-телефон D-Link за 1 грн. в місяць при підключенні домашнього телефону надання послуги «Оптичний інтернет».

Замовте домашній телефон, підключений по SIP-лінії*, та отримайте можливість придбати ІР-телефон D-Link DPH-150S за акційною ціною - 1 грн.

Домашній телефон – це надійний та безпечний зв’язок для всієї родини. До тарифних планів Укртелекому включені нетарифіковані хвилини для дзвінків на стаціонарні номери по всій території України. Кількість включених хвилин залежить від обраного тарифного плану. Послуга надається за технологією VoIP** (IP-телефонія) з використанням протоколу SIP***.

Тарифні плани для абонентів, підключених по SIP-лінії:

«Домашній Безлімітний» - необмежен  дзвінками у межах міста, година розмов з абонентами мобільних операторів та 1000 хвилин для дзвінків на стаціонарні номери по всій території України.

«Домашній Базовий» - необмежене спілкування в межах міста та 500 хвилин для спілкування по всій території України.

З’єднайте ІР-телефон з портом Ethernet, виконайте прості налаштування та користуйтеся послугами фіксованого телефонного зв’язку по SIP-лініїяк звичайною телефонною лінію з розширеними можливостями.

Акційна пропозиція діє з 16 січня 2015 до 30 червня 2016 року (включно).

Детальніше про умови акції можна дізнатися за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

* SIP-лінія –високоякісний фіксований цифровий телефонний зв’язок з підключенням телефонного обладнання споживача до мережі Інтернет.

** VoIP (Voice over IP) – технологія передачі медіа даних в реальному часі за допомогою сімейства протоколів, що забезпечують передачу мовного сигналу по IP-мережах.

*** SIP (Session Initiation Protocol) - протокол встановлення сесії, стандарт на спосіб встановлення і завершення сеансу абонента, що включає обмін голосовими даними або іншим мультимедійним контентом з використанням SIP-номеру.

Детальні умови акції


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту