Спільний Базовий

Актуальну інформацію щодо послуг Укртелеком шукайте на new.ukrtelecom.ua

b2.png
Послуги та платежі міста та райцентри села та селища міського типу
Щомісячна плата, яка включає: 57,48* 53,47*
· користування основним телефонним апаратом, підключеним за спареною схемою до однієї абонентської лінії без погодинної оплати місцевих розмов     
· місцеві розмови необмежено
· міжміські телефонні розмови у межах України 500 хвилин
· телефонні розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») 500 хвилин
Розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») понад встановлений ліміт, за хвилину 0,05
Міжміські телефонні розмови у межах України понад встановлений ліміт, за хвилину 0,43
Розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України, за хвилину 1,20
Розмови з абонентами з кодом мережі «89Z» (крім «892»), за хвилину 0,43

Тарифи вказані у гривнях з ПДВ.

*тарифи з з 01.01.2018 до 31.05.2018

Якщо Ви бажаєте більше спілкуватися зі своїми близькими по Україні, переходьте на тарифний план «Домашній Безлімітний» та отримуйте більше 16 годин міжміських розмов та 2 години на розмови з абонентами мобільних мереж щомісяця!

Дізнатися, як змінити тарифний план, можливо у розділі Зміна Тарифного Плану

Деталі про тарифний план «Спільний Базовий»

1. Тарифний план для абонентів місцевої телефонної мережі товариства, які користуються основним телефонним апаратом, підключеним за спареною схемою без погодинної оплати місцевих розмов.

2. Мінімальний строк дії – до 31.01.2018.

3. Облік та тарифікація телефонних розмов – посекундна.

4. Інші види послуг, що не ввійшли до переліку послуг, передбачених тарифним планом, надаються відповідно до технічної можливості та оплачуються за діючими тарифами товариства на додаткові послуги місцевого телефонного зв’язку, додаткові послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку, послуги міжнародного телефонного зв’язку і Граничними тарифами на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

5.  При встановленні або відключенні основного телефонного апарата підключеного за спареною схемою до однієї абонентської лінії без погодинної оплати місцевих розмов або зміні тарифного плану на інший тарифний план щомісячна плата нараховується пропорційно кількості днів отримання послуг фіксованого телефонного зв’язку за тарифним планом «Спільний Базовий» у поточному календарному місяці (розрахунковому періоді).

6. При встановленні основного телефонного апарата підключеного за спареною схемою до однієї абонентської лінії без погодинної оплати місцевих розмов або переході на отримання послуг фіксованого телефонного зв’язку за тарифним планом «Спільний Базовий» абоненту надається ліміт у повному обсязі нетарифікованих секунд, незалежно від кількості днів, що залишилися до кінця поточного календарного місяця (розрахункового періоду).

7. Невикористаний протягом поточного календарного місяця ліміт на наступний календарний місяць не переноситься.

8. Тарифний план «Спільний Базовий» можливо змінити на тарифний план «Домашній Базовий», «Домашній Безлімітний», «Простий» за наявності технічної можливості переключення телефонного апарата на окрему абонентську лінію або на тарифний план «Спарений». При цьому ліміт, невикористаний у тарифному плані «Спільний Базовий», на інші тарифні плани не переноситься.

9. Зміна тарифного плану можлива не частіше ніж один раз на календарний місяць.

10. Розмір абонентної плати за користування основним телефонним апаратом у тарифному плані «Спільний Базовий» відповідає діючим Граничним тарифам на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

11. За надані в кредит послуги міжміського телефонного зв’язку додатково стягується 2% від їх вартості.
ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18