Домашній Мінімальний

Актуальну інформацію щодо послуг Укртелеком шукайте на new.ukrtelecom.ua

b2.png

Повідомляємо, що з 01.05.2018 ПАТ «Укртелеком» припиняє надання послуг фіксованого телефонного зв’язку на умовах тарифного плану «Домашній Мінімальний». Надалі послуги надаватимуться Вам на умовах тарифного плану «Домашній Базовий», в який включено необмежену кількість місцевих розмов, 500 хвилин міжміських розмов та 500 хвилин розмов з користувачами SIP-телефонії з кодом «892». Вартість щомісячної плати не зміниться.

Послуги та платежі міста та райцентри села та селища міського типу
Щомісячна плата, яка включає: 68,00* 63,00*
·   користування основним телефонним апаратом, підключеним до окремої абонентської лінії з погодинною оплатою місцевих розмов    
· місцеві розмови 600 хвилин
· міжміські телефонні розмови у межах України 500 хвилин
· телефонні розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») 500 хвилин
Місцеві розмови понад встановлений ліміт, за хвилину 0,054 0,031
Розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») понад встановлений ліміт, за хвилину 0,05
Міжміські телефонні розмови у межах України понад встановлений ліміт, за хвилину 0,43
Розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України, за хвилину 1,20
Розмови з абонентами з кодом мережі «89Z» (крім «892»), за хвилину 0,43

Тарифи вказані у гривнях з ПДВ

*тарифи з 01.01.2018 до 30.04.2018.

Якщо Ви бажаєте більше спілкуватися зі своїми близькими по Україні, переходьте на тарифний план «Домашній Безлімітний» та отримуйте більше 16 годин міжміських розмов та 2 години на розмови з абонентами мобільних мереж щомісяця!

Дізнатися, як змінити тарифний план, можливо у розділі Зміна Тарифного Плану

Деталі про тарифний план «Домашній Мінімальний»

1. Тарифний план для абонентів місцевої телефонної мережі товариства, які користуються основним телефонним апаратом, підключеним до окремої абонентської лінії з погодинною оплатою місцевих розмов.

2. Мінімальний строк дії – до 31.01.2018.

3. Облік та тарифікація телефонних розмов – посекундна.

4. Інші види послуг, що не ввійшли до переліку послуг, передбачених тарифним планом, надаються відповідно до технічної можливості та оплачуються за діючими тарифами товариства на додаткові послуги місцевого телефонного зв’язку, додаткові послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку, послуги міжнародного телефонного зв’язку і Граничними тарифами на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

5. При встановленні або відключенні основного телефонного апарата підключеного до окремої абонентської лінії з погодинною оплатою місцевих розмов або зміні тарифного плану на інший тарифний план щомісячна плата нараховується пропорційно кількості днів отримання послуг фіксованого телефонного зв’язку за тарифним планом «Домашній Мінімальний» у поточному календарному місяці (розрахунковому періоді).

6. При встановленні основного телефонного апарата підключеного до окремої абонентської лінії з погодинною оплатою місцевих розмов або переході на отримання послуг фіксованого телефонного зв’язку за тарифним планом «Домашній Мінімальний» абоненту надається ліміт у повному обсязі нетарифікованих секунд, незалежно від кількості днів, що залишилися до кінця поточного календарного місяця (розрахункового періоду).

7. Невикористаний протягом поточного календарного місяця ліміт на наступний календарний місяць не переноситься.

8. Тарифний план «Домашній Мінімальний» можливо змінити на тарифний план «Домашній Базовий», «Домашній Безлімітний», «Простий», «Простий Мінімальний». При цьому ліміт, невикористаний у тарифному плані «Домашній Мінімальний», на інші тарифні плани не переноситься.

9. Зміна тарифного плану можлива не частіше ніж один раз на календарний місяць.

10. Розмір абонентної плати за користування основним телефонним апаратом у тарифному плані «Домашній Мінімальний» відповідає діючим Граничним тарифам на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

11. За надані в кредит послуги міжміського телефонного зв’язку додатково стягується 2% від їх вартості.


До уваги абонентів міст Вишгород, Бровари, Вишневе, Боярка та сіл Бобриця, Хотів, Лісника, Стоянка Києво-Святошинського району і смт. Козин Обухівського району Київської області

ПАТ «Укртелеком» повідомляє, що з 01.12.2017 припиняється надання послуг фіксованого телефонного зв’язку на умовах тарифів: 

  • на додаткову послугу місцевого телефонного зв’язку для абонентів (фізичних осіб) АТС-579 м. Вишгород, Київської області; 
  • на послугу місцевого телефонного зв’язку для абонентів (фізичних осіб) АТС-406 міст Вишневе, Боярка та сіл Бобриця, Хотів, Лісника, Стоянка Києво-Святошинського району Київської області;
  • на телекомунікаційну послугу місцевого телефонного зв’язку для абонентів (фізичних осіб) приміської зони АТС-520 смт. Козин Обухівського району Київської області.

Надалі послуги надаватимуться абонентам на умовах тарифного плану «Домашній Базовий» без збільшення вартості щомісячної плати.

При цьому, в тарифний план «Домашній Базовий» включена необмежена кількість місцевих розмов, 500 хвилин міжміських розмов та 500 хвилин розмов з користувачами послуги Smart Line (з кодом "892").

З 01.12.2017 також припиняється надання ПАТ «Укртелеком» послуг фіксованого телефонного зв’язку на умовах тарифів на додаткову послугу місцевого телефонного зв’язку для абонентів (фізичних осіб) АТС м. Бровари, Київської області. Надалі послуги надаватимуться абонентам на умовах тарифного плану «Простий» без збільшення вартості щомісячної плати.

При цьому, в тарифний план «Простий» включена необмежена кількість місцевих розмов, а ціна міжміських дзвінків становить 1,2 грн. з ПДВ за хв.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном Контакт-центру 0-800-506-800 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів) та в центрах обслуговування абонентів.ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18