Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Динамічний DNS

«Динамічний DNS» – це додаткова послуга для користувачів послуги «Інтернет від Укртелеком», щонадає можливість отримати унікальне доменне ім’я (ім’я хоста) для доступу до власних мережевих ресурсів або управління мережевими пристроями. Замовлене ім’я хоста вказуватиме на динамічну IP-адресу користувача «Інтернет від Укртелеком», яка видається при встановленні PPPoE або DHCP-з’єднання.

«Динамічний DNS» можна замовити в Системі самообслуговування my.ukrtelecom.ua або шляхом подання письмової заяви у місцях продажу послуг та обслуговування споживачів тим абонентам, яким надається послуга «Інтернет від Укртелеком» за тарифними планами «Десятка» або «Двадцятка». Вартість замовлення та користування додатковою послугою «Динамічний DNS» входить до абонентної плати за користування послугою «Інтернет від Укртелеком».

Для більш детального ознайомлення з послугою «Динамічний DNS», умовами її надання та замовлення зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту