Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Місто розваг MyPlace

До уваги користувачів послуги «ОГО!»
З 30.04.2011 замовлення послуги «Преміум-доступу до Міста Розваг MyPlace» призупинено

Преміум-доступ до Міста Розваг MyPlace

Місто Розваг MyPlace – це портал онлайн-ігор та розваг у реальному часі, який буде цікавим для всіх любителів відпочинку в мережі Інтернет та доступним за адресою myplace.com.ua.

Для Абонентів, які користуються послугою «ОГО!»  пропонується додаткова послуга Преміум-доступу до Міста Розваг MyPlace – особливі умови доступу (див. нижче).

Користувачі послуги Преміум-доступу до Міста Розваг MyPlace зможуть повністю оцінити переваги найкращих та найсучасніших онлайн-ігор і веб-розваг у реальному часі.

Користувачам доступні сервери онлайн-ігор Battlefield 2, Left 4 Dead, Counter-Strike 1.6, Quake 2, Call of Duty 4, Quake 3, Call of Duty 5, Day of Defeat, Live For Speed, Team Fortress 2, GTA: San Andreas, Wolfenstein, Half-Life, Gracia, Half-Life 2 та TrackMania. З часом кількість актуальних ігор збільшуватиметься. У Місті Розваг постійно проводяться турніри, змагання та конкурси, а переможці нагороджуються на Алеї Слави.

Особливі умови доступу

Умови Звичайний доступ Преміум-доступ
Можливість гри на серверах онлайн-ігор Так, але за наявності вільного ресурсу на серверах онлайн-ігор Так. У разі, якщо на сервері немає вільного ресурсу, але користувач Преміум-доступу бажає взяти участь в грі, один з сеансів гри звичайного доступу буде припинений на його користь.
Можливість формувати ігрові команди і клани або вступати в них. Так Так
Надання персональних ігрових серверів командам та гравцям з можливістю індивідуального налаштування. -- Так Вибір налаштування – за згодою команд-учасниць.
Право участі в турнірах, рейтингах гравців і змаганнях з кіберспорту -- Так
Членство в клубі кіберспорту -- Так. Дає право участі у відбіркових турнірах з формування команди MyPlace для представлення на міжнародних чемпіонатах з кіберспорту.
Доступ гравця до своєї індивідуальної ігрової статистики -- Так
Можливість отримати історію своєї гри -- Так. Спеціальний файл – запис, який дозволяє повністю відтворити і проаналізувати хід гри після її завершення.
Доступ до відео-порталу Fishki.TV на повній швидкості свого Інтернет-з’єднання -- Так. Для звичайного доступу швидкість завантаження відео обмежена.
Право брати участь у розіграшах призів для новачків та професіоналів з комп’ютерних ігор, а так само в інших вікторинах та конкурсах, які проводяться серед відвідувачів Fishki.TV, форуму і чату MyPlace, соціальної мережі FACE MyPlace. -- Так
Доступ до окремих ігрових та голосових серверів для тренувань і змагань між командами -- Так
Підтримка гравців у пошуку команди -- Так
Розробка тренувального процесу новоствореним або вже існуючим командам -- Так


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту