Прес-центр Про компанію Для населення Для бізнесу Корпоративним клієнтам Довідка Ресурси Оплата

Філії ПАТ "Укртелеком"
На головну
Сьогодні
23/07/2014
Апарат управління / Послуги і тарифи / Для населення / Інтернет / Швидкісний доступ ОГО!

Для населення

Для населення

Швидкісний доступ ОГО!

Послуга ОГО! базується на технології ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line). ADSL – це технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по існуючій телефонній лінії.

Абонентам ПАТ "Укртелеком", телефонна лінія яких обладнана охоронною сигналізацією, за наявності технічної можливості, може бути організована додаткова абонентська телефонна лінія за спеціальними тарифами для доступу до мережі Інтернет.

При користуванні Інтернет телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в Інтернет та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну.

Перевірити можливість підключення

Введіть номер телефону з зазначенням коду області (приклад 0442564305)
 Номер телефону:

На жаль, за вказаним номером телефону нема технічної можливості надавати послугу «ОГО!». Залиште, будь-ласка, контактну інформацію, щойно така можливість з'явиться, до Вас звернуться наші фахівці.

Номер тел. лінії, на яку буде надаватися послуга

Контактний телефон із зазначенням коду області, приклад 0442564305 *

П.І.Б. контактної особи *

Примітка

* - поля, обов'язкові для заповнення

Вітаємо! Ви можете отримати послугу "ОГО!"

Надто короткий номер телефону
Для вказаного номеру послуга "ОГО" підключена.

Замовити послугу ОГО! можна на сайті «Мій Укртелеком» або за телефоном 0-800-506-800.

Абонентам ПАТ "Укртелеком", які користуються телефонною лінією, обладнаною охоронною сигналізацією чи блокіратором, для перевірки технічної можливості підключення до послуги "ОГО!", необхідно зателефонувати за номером 0-800-506-800 або звернутись до відділення "Телекомсервіс" за місцем проживання.

Переваги користування послугою ОГО!

 • Постійний доступ до Інтернет
  Для Вас виділено окремий порт на телефонній станції ПАТ «Укртелеком». Отже, Ви ніколи не почуєте сигналу «зайнято» та у будь-який час можете отримати доступ до мережі Інтернет.
 • Висока швидкість передачі даних
  Висока швидкість приймання/передавання даних дозволить Вам комфортно працювати в Інтернет та максимально використовувати його ресурси і можливості – працювати з веб-сайтами, швидко завантажувати великі за об'ємом файли, завантажувати та обмінюватись аудіо та відео файлами, спілкуватись та обмінюватись даними в реальному режимі часу*.
  * Примітка. Конкретні параметри підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL (якість, швидкість) обумовлюються технічними характеристиками Вашої абонентської телефонної лінії та визначаються після тестування, що проводиться спеціалістами ПАТ «Укртелеком» при підключенні.
 • Простота замовлення послуги
  Ви можете замовити послугу ОГО! по телефону, електронною поштою або факсом – вибір за Вами*. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та узгодять деталі Вашого замовлення.
  * Примітка. Інформацію про номери телефону/факсу та адресу електронної пошти, за якими можна замовити послугу «ОГО!» у Вашому місті (населеному пункті), дізнайтесь на сайті тієї філії Укртелекому, послугами якої Ви користуєтесь, або за телефоном 0-800-506-800 (дзвінки з мережі ПАТ «Укртелеком» безкоштовні).
 • Зручність та легкість користування
  Фахівці ПАТ «Укртелеком» підключать Ваш персональний комп’ютер до Інтернет (комп’ютер має бути обладнаний мережною Ethernet картою чи USB-портом) та ознайомлять Вас з можливостями замовленої послуги.

  Крім того, Ви можете самостійно настроїти на своєму комп’ютері доступ до Інтернет за допомогою установчого диску, який буде надано Вам у комплекті з модемом.

  Для виходу в Інтернет Вам не доведеться гаяти час, очікуючи, доки модем встановить з’єднання. Натисніть «іконку» запуску – і Ви в Інтернет.

 • Гармонійне поєднання ціни та якості
  Умови оплати за користування послугою «ОГО!» Укртелекому є надзвичайно вигідними. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет.
 • Цілодобова сервісна підтримка
  До Ваших послуг цілодобово працює по всій України телефон сервісної підтримки 0-800-506-800 (дзвінки з мережі ПАТ «Укртелеком» безкоштовні).

Детальну інформацію щодо надання послуги ОГО! у Вашому місті (населеному пункті) шукайте на сайті філії ПАТ «Укртелеком», послугами якої Ви користуєтесь:

 • Як перевірити наявність технічної можливості надання послуги ОГО! за Вашим номером телефону
 • Як замовити послугу
 • Скільки коштує послуга ОГО!

Послуга надається по всій території України.

Ознайомитися з договором про надання послуги.

 
Карта сайту

ПАТ «Укртелеком»
Справки по телефону: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18