Wi-Fi для всіх

Wi-Fi для всіх- широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в хот-спотах компанії ПАТ “Укртелеком” (приміщення аеропортів, вокзалів, кафе, ресторанів, готелів тощо).

Технологія:

Wi-Fi (абревіатура від Wireless Fidelity) один із форматів передачі цифрових даних через радіоканали, який використовують для підключення до глобальної мережі Інтернет. Для надання доступу до Інтернету в зонах Wi-Fi (хот-спотах) встановлюють точки доступу (Access Point). Технологія забезпечує гарантований зв’язок із точкою доступу на відстані 50-100 метрів (зона впевненого прийому залежить від специфіки приміщення хот-спота) та може одночасно підтримувати до десяти активних користувачів.

Для підключення до мережі Інтернет через мережу бездротового доступу Wi-Fi обладнання користувача: ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер, комунікатор тощо має бути обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g. Сучасні моделі портативних комп`ютерів, телефонів часто мають вбудований адаптер. У випадку його відсутності можна використовувати зовнішній адаптер (USB, PCMCIA для ноутбуків) або додатковий модуль (Compact Flash картки для КПК).

Для використання бездротового доступу до Інтернет в публічних хот-спотах Укртелекому користувач має ввести свій логін і пароль на сторінці авторизації , після цього встановлюється з’єднання з мережею Інтернет відповідно до цінових та технічних характеристик замовленої продуктової пропозиції.

Безкоштовний Wi-Fi від Укртелекому

Відтепер відвідувачі центрів обслуговування абонентів Укртелекому можуть безкоштовно скористатися послугою Wi-Fi!

Територія дії послуги:

 • вся Україна - понад 400 центрів обслуговування абонентів.

Послуга доступна для:

 • відвідувачів центрів обслуговування абонентів.

Умови та особливості надання послуги:

 • послуга безкоштовна.
 • пароль для підключення не потрібен.
 • для користування Wi-Fi відвідувачу необхідно підключити свій ноутбук, планшет чи мобільний телефон до відкритої мережі «UKRTELECOM».

Доступ до Інтернету дозволить відвідувачам перевірити електронну пошту, прочитати новини на сайтах, зайти на свою сторінку в соціальних мережах чи скористатися іншими можливостями Інтернету.

Центри обслуговування абонентів

Wi-Fi для всіх контрактний

Продуктова пропозиція «Wi-Fi для всіх контрактний» забезпечує можливість користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет в публічних хот-спотах Укртелекому:

 • абонентам послуги «Інтернет від Укртелеком», які отримали персональні параметри авторизації (логін та пароль) в рамках програми лояльності ««Укртелеком Клуб»» шляхом замовлення в «системі самообслуговування користувачів» на сайті «Мій Укртелеком»
 • абонентам фіксованого зв’язку ПАТ «Укртелеком», які отримали персональні параметри авторизації (логін та пароль) шляхом укладання Договору про надання продуктової пропозиції «Wi-Fi для всіх» Контрактний в Центрі телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» за місцем проживання.

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800 та через зворотний зв'язок.  При виникненні запитань при замовленні та/або користуванні продуктовою пропозицією, Ви можете звернутись за допомогою до наших експертів.

Wi-Fi для всіх передплачений

Продуктова пропозиція «Wi-Fi для всіх передплачений» забезпечує можливість користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах Укртелекому:

 • Фізичним особам, які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом придбання картки «Всесвіт+ 12/24/48».

Що необхідно для користування послугою:

 • Придбати скретч-картку «ВСЕсвіт плюс»  у місцях, де розгорнуті Wi-Fi-зони від ПАТ «Укртелеком» або у Центрах продажу та обслуговування ПАТ «Укртелеком»;
 • Мати кінцеве обладнання - ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер або комунікатор , обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g будь-якого виробника. Більшість моделей надходять у продаж вже укомплектовані адаптерами та антенами Wi-Fi. Підтримка Wi-Fi у комп’ютері може забезпечуватись як зовнішнім Wi-Fi-адаптером (PCMCIA, USB) переважно для ноутбуків, так і Compact Flash картки переважно для КПК, а також вбудованим Wi-Fi-адаптером.

Активувати «Wi-Fi для всіх передплачений»

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800 та через зворотний зв’язок.  При виникненні запитань при замовленні та/або користуванні продуктовою пропозицією, Ви можете звернутись за допомогою до наших експертів.

Wi-Fi для всіх партнерський

Відтепер в закладах МакДональдз® користувачі ноутбуків або кишенькових персональних комп’ютерів (КПК) мають можливість користуватись безкоштовним доступом до Інтернет за технологію Wi-Fi від Укртелекому.

Wi-Fi доступ до Інтернет в МакДональдз стане у пригоді відвідувачам, які ведуть активний спосіб життя та цінують свій час.

Wi-Fi від Укртелекому в закладах МакДональдз це:

 • висока швидкість передачі даних;
 • простота з’єднання з Інтернет;
 • можливість пересуватися у межах Wi-Fi зони, не перериваючи з’єднання.

Знаходячись у зоні покриття, відвідувачі зможуть скористатися численними можливостями, які пропонує Інтернет, зокрема працювати з електронною поштою, переглядати безліч потрібних сайтів, оперативно скачувати необхідну інформацію.Як користуватися послугою

Послуга Wi-Fi від Укртелекому доступна в закладах МакДональдз 

Адреса
1 АР Крим, Сімферополь, вул. Гагаріна, 6
2 АР Крим, Ялта, вул. Рузвельта, 1-а
3 Вінниця, вул. Соборна, 51-а
4 Дніпропетровськ, вул. Островського, 5
5 Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 52
6 Дніпропетровськ, вул. Комунарська, 2-б
7 Дніпропетровськ, пр. Героїв, 1-в
8 Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 128
9 Дніпропетровськ, пр. Правди, 1-а
10 Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 2
11 Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 37
12 Донецьк, пл. Комунарів, 1-а
13 Донецьк, бул. Шевченка, 6-б
14 Донецьк, пр. Ілліча, 1/119
15 Запоріжжя, пр. Леніна, 218-а
16 Київ, вул. В. Васильківська, 22
17 Київ, вул. Хрещатик, 19-а
18 Київ, вул. Софіївська, 1/2
19 Київ, вул. Мельникова, 3
20 Київ, Севастопольська пл., 1
21 Київ, Боричів тік, 10-а
22 Київ, вул. Марії Раскової, 1
23 Київ, вул. Драйзера, 4
24 Київ, вул. Борщагівська, 2-б
25 Київ, вул. Б. Хмельницького, 40/25
26 Київ, бул. Лесі Українки, 26
27 Київ, Броварське шосе, 27
28 Київ, пр. Оболонський, 26-а
29 Київ, пр. Бажана, 3
30 Київ, вул. Вишгородська, 33-а
31 Київ, Московська пл., 1-3
32 Київ, пр. Московський, 12-а
33 Київ, вул. Гришко, 7
34 Київ, пр. Гагаріна, 2-а
35 Київ, Вокзальна пл., 2
36 Луганськ, квартал Молодіжний, 20-б
37 Львів, пр. Шевченко, 7
38 Львів, вул. Володимира Великого, 24-а
39 Львів, пр. Чорновола, 12
40
Львів, вул. Свободи, 35
41 Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 43
42 Одеса, вул. Дерибасівська, 23
43 Одеса, вул. Краснова, 14-а
44 Одеса, Привокзальна пл., 1
45 Одеса, пр. Добровольского, 116
46 Одеса, пл. Дерев’янка, 1
47 Одеса, вул. Черняховського, 1-б
48 Одеса, пр. Шевченка, 2-б
49 Полтава, вул. Фрунзе, 187-а
50
Полтавська обл., Кременчук, вул. Київська, 6
51
Севастополь, пр. Нахімова, 14
52
Суми, вул. Червона Площа, 15-а
53 Харків, вул. Полтавський шлях, 58/1
54 Харків, вул. Пушкінська, 37
55 Харків, вул. Суздальські Ряди, 9
56 Харків, пл. Рози Люксембург, 6
57 Харків, пр. Московський, 199
58 Харків, пр. Леніна, 9-б
59 Черкаси, вул. Сміляньска, 31
60
Чернігів, вул. Кирпоноса, 34

Wi-Fi від Укртелекому

Всі абоненти «Інтернет від Укртелеком» можуть безкоштовно користуватися безпроводовим Інтернетом - щомісяця 5 Гбайт Wi-Fi трафіка в хот-спотах Укртелекому!

Wi-Fi-мережа від Укртелекому найбільша в Україні, налічує понад 2 тисячі зон (Wi-Fi-зони на карті) у готелях, кафе, ресторанах, торговельних центрах та інших публічних місцях у всіх регіонах країни.

Для замовлення* ТП «Укртелеком Клуб 5ГБ» абонент послуги «Інтернет від Укртелеком» виконує наступні кроки:

 • вхід до my.ukrtelecom.ua;
 • вибір розділу «Wi-Fi для всіх» на панелі сторінки;
 • ознайомлення з умовами надання продуктової пропозиції;
 • натискання лінку «Замовлення послуги»;
 • ознайомлення та погодження з умовами договору оферти;
 • вибір тарифного плану «Укртелеком Клуб 5ГБ»;
 • отримання сторінки підтвердження успішного замовлення;

Абонент «Інтернет від Укртелеком» має можливість замовити лише один параметр авторизації (логін та пароль) при виборі тарифного плану «Укртелеком Клуб 5 ГБ».

*Замовлення доступне з 01.01.2014 р. для авторизованих користувачів лише за умови, що вхід до Інтернету виконано за допомогою послуги «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії абонента «Інтернет від Укртелеком».

Як скористатися послугою «Wi-Fi для всіх»:

 • у Wi-Fi-зоні необхідно обрати мережу UKRTELECOM (або RADIOSPOT);
 • запустити Інтернет-браузер та ввести URL-адресу будь-якої сторінки;
 • на сторінці активації ввести логін/пароль;
 • використовувати доступ до Інтернету відповідно до встановленого ліміту трафіка;
 • статистику підключень та обсяг використання безкоштовного трафіка послуги «Wi-Fi для всіх» можна перевірити за логіном та паролем картки на сайті my.ukrtelecom.ua.

Починаючи з травня 2015 року, кожен споживач може скористатися вільним безпроводовим доступом до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у центрах обслуговування абонентів Укртелекому.

Для користування послугою Інтернет просто підключіться до відкритої мережі UKRTELECOM або RADIOSPOT та запустіть Інтернет-браузер.

Wi-Fi-зони Укртелекому на карті.

Правила користування

Для користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi (Wi-Fi для всіх) в будь- якому з хот-спотів  Укртелекому будь ласка:

 • Перебуваючи в зоні покриття мережі «UKRTELECOM»  переконайтесь, що Wi-Fi адаптер вашого комп’ютера встановлено та активовано. Перевірте також, що Wi-Fi адаптер сконфігуровано в режимі “автоматичного отримання IP-адреси”. Операційна система Microsoft WindowsXP автоматично визначить наявність Wi-Fi мережі, в операційних системах інших версій пошук Wi-Fi мережі доведеться провести в ручному режимі.
 • Оберіть мережу «UKRTELECOM», для чого:
  • Запустіть будь-який інтернет-броузер (який встановлено у Вашому комп’ютері) та введіть бажану адресу сторінки (URL). Ваш запит буде автоматично скеровано на сторінку активації.
  • Введіть у визначені поля персональні дані авторизації (логін та пароль). В разі успішної авторизації доступ до мережі Інтернет буде відкрито. Одночасно активується спливаюче вікно статусу послуги. На Вашому браузері не повинна бути активована функція «Заборона спливаючих вікон».

УВАГА! Завершувати сесію необхідно командою: LOG OUT!!!, яка знаходиться в лівому нижньому куті спливаючого вікна статусу послуги.

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800 та через зворотний зв’язок. При виникненні запитань при замовленні та/або користуванні продуктовою пропозицією, Ви можете звернутись за допомогою до наших експертів.

Тарифи

Тарифи на послугу безпроводового доступу до мережі Інтернет
за технологією Wi-Fi за продуктовою пропозицією «Wi-Fi для всіх контрактний»

Вид послуги та плати Розмір оплати,
грн., (з ПДВ)
Тарифний план «Wi-Fi для всіх необмежений»

1

Безпроводовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах ПАТ «Укртелеком» без обмеження об’ємів прийнятої та переданої інформації протягом 30 календарних днів для абонентів «Інтернет від Укртелеком» та  фіксованого телефонного зв’язку зі швидкістю: 

 до 512 Кбіт/с (приймання)

до 512 Кбіт/с (передавання)

50,0
Тарифний план «Укртелеком Клуб 5 Гбайт»

2

Безпроводовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах ПАТ «Укртелеком» в обсязі 5 Гбайт прийнятої та переданої інформації протягом календарного місяця для абонентів «Інтернет від Укртелеком» - учасників програми «Укртелеком Клуб». Без зміни розміру плати за користування послугою «Інтернет від Укртелеком» протягом календарного місяця
Примітка.
1. Невикористаний протягом поточного місяця обсяг 5 Гбайт прийнятої та переданої інформації на наступний календарний місяць не переноситься;
2. При перевищенні даного ліміту в поточному місяці безпроводовий доступ до мережі Інтернет в публічних хот-спотах ПАТ «Укртелеком» за отриманим параметром авторизації припиняється і відновлюється з першого числа наступного календарного місяця.

  

ТАРИФИ
на послугу безпроводового доступу до мережі Інтернет
за технологією Wi-Fi за передплаченими універсальними картками
«ВСЕсвіт плюс»

Вид послуги Номінал передплаченої картки «ВСЕсвіт плюс»,
грн., з ПДВ
Розмір оплати за 1 Мбайт прийнятої та переданої інформації, грн. Термін дії картки з моменту активації
Безпроводовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi 12-00 0-047 6 місяців
24-00 0-023 6 місяців
48-00 0-016 12 місяців

Тарифи наведено з врахуванням ПДВ 20%.

Примітки:

 1. Тарифікація помегабайтна (1 Мбайт = 1024 Кбайт).
 2. При поповненні рахунка картки «ВСЕсвіт плюс» її термін дії продовжується на строк, який залежить від номіналу картки поповнення. При цьому тарифікація послуг здійснюється за тарифами номіналу картки «ВСЕсвіт плюс».

З 19 червня 2010 року тарифікація всіх без винятку карток «ВСЕсвіт плюс», незалежно від дати їх придбання, при користуванні мережею Wi-Fi від Укртелекому здійснюється за новими тарифами, наведеними у таблиці.

Точки надання послуги

Вимоги до кінцевого обладнання користувача

Вимоги до обладнання користувача та необхідні настройки

Обладнання користувача (ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер, комунікатор тощо…) має бути обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g будь-якого виробника. Адаптер може бути вбудований у кінцеве обладнання, або зовнішній, який в цьому випадку небхідно встановити у вигляді додаткового модуля: інтерфейс PC Card, USB або mini-PCI переважно для ноутбуків та Compact Flesh картки переважно для КПК.

Якщо адаптер коректно встановлено та включено, у правому нижньому куті екрану активується іконка статусу зв’язку та рівня сигналу та/або вмикається індикатор на корпусі пристрою. Якщо іконка перекреслена червоним, безпроводовий пристрій недоступний. Низький рівень сигналу виникає у разі недопустимої відстані до точки доступу або наявності радіозавад. В цьому випадку для встановлення з’єднання слід обрати місце в зоні радіодоступу обраного хот-споту з більшим рівнем сигналу.

Для того, щоб встановити зв’язок між кінцевим обладнанням та точкою доступу необхідно забезпечити коректну настройку операційної системи обладнання користувача.

Настроювання Windows XP

Обладнання користувача з операційною системою Windows XP повинно автоматично знаходити доступні в даному місці точки безпроводового доступу

 • Натиснути на іконку «Беспроводное сетевое подключение», та виберіть із переліку доступних мереж «UKRTELECOM».
 • активізувати функцію «Разрешить подключение к выбранным беспроводным сетям, даже если не обеспечивается достаточная безопасность».
 • перевірити стан безпроводового з’єднання та його властивості. Повинні бути встановлені наступні параметри потоколу TCP/IP: «Получить IP-адрес: автоматически», «Получить адрес DNS-сервера: автоматически».

Настроювання Windows 98, Windows Millenium, Windows 2000 Pro

В цих операційних системах не підтримується автоматичне настроювання безпроводового з’єднання, тому необхідно встановити наступні параметри:

 • Користуючись програмою настроювання Wi-Fi-адаптеру обладнання користувача, в полі «ESSID» вписати ім’я мережі «UKRTELECOM», або вибрати в меню «Site Survey» програми настроювання адаптеру «UKRTELECOM».
 • перевірити стан безпровідного з’єднання та його властивості. Повинні бути встановлені наступні параметри потоколу TCP/IP: «Получить IP-адрес: автоматически», «Получить адрес DNS-сервера: автоматически».
 • перезавантажити систему.

Якщо після настроювання вихід на сторінку авторизації не забезпечується, слід перевірити настроювання Інтернет-броузера. Для Internet Explorer:

 • у меню «Сервис», «Свойства Обозревателя», «Подключение», перевірити, чи не використовуються для підключення до Інтернет додаткові з’єднання.
 • у меню «Настройки LAN» обрати «Использование сценариев автоматической настройки и прокси-сервера».

Настроювання «Mac OS 10.5 (Leopard)»

 • Перейти на сторінку меню «NETWORK» (Головне меню / System Preferences / Network).
 • Активізувати Wi-Fi-адаптер – «Turn AirPort On».
 • У вікні Network Name обрати мережу «UKRTELECOM».
 • Перейти у меню «Advanced», обрати мережу «UKRTELECOM» та встановити в підменю TCP/IP опцію Using DHCP.


ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18