Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Замовлення послуги


Шановний відвідувач!

Вам пропонується пiдключення до послуг мобільного зв’язку Тримоб. Для цього Вам слiд попередньо надати iндивiдуальну iнформацiю. Звертаємо Вашу увагу на те, що ми гарантуємо конфіденційність наданої Вами персональної інформації!
 
Область*
Місто*
Форма обслуговування*
П.І.Б.*
Контактний номер телефону
(міський, з кодом міста)
Контактний номер телефону (мобільний)*
Яке обладнання бажаєте придбати?*

Скільки номерів бажаєте підключити?*
Введіть код * Оновити код

Поля, позначені *, обов'язково слід заповнити.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, телефонуйте за номером 0 800 50 11 88 (з фіксованого телефону) або 11 88 (з мобільного телефону Тримоб)

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ


Натискаючи кнопку "Надіслати", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. 

Натискаючи кнопку "Надіслати" Ви підтверджуєте, що ознайомилися з тим, що вся вказана Вами інформація може бути використана ТОВ «ТриМоб» з метою надсилання Вам вхідних повідомлень рекламного характеру, використовуючи електронну пошту та SMS.

УГОДА

Заповненням цієї реєстраційної форми суб'єкт персональних даних надає свою згоду на обробку його персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов'язаних пов’язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей.

Заповненням цієї реєстраційної форми суб'єкт персональних даних надає згоду на обробку своїх персональних даних з використанням засобів автоматизації та/або без таких ТОВ «ТриМоб» самостійно та/або розпорядником бази персональних даних за дорученням ТОВ «ТриМоб», а також погоджується, що ТОВ «ТриМоб» може передавати його  персональні дані третім особам відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Підтверджую, що заповнивши цю реєстраційну форму я проінформований про внесення моїх персональних даних до відповідної бази персональних даних ТОВ «ТриМоб», а також про свої права згідно Закону України «Про захист персональних даних».
Дякуємо, ми отримали ваше повідомлення. Відповідь на нього ви отримаєте на електронну адресу, яку ви вказали, або за контактним телефоном.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту