Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Smart Line з кодом «892»

Послуга Smart Line  від Укртелеком можливість користуватися фіксованим телефонним зв’язком, що надається через IP-мережу з виділенням номера з кодом «892» незалежно від того, де вони перебувають. Достатньо лише мати підключення до Інтернету. Послуга надається за технологією VoIP* (IP-телефонія) з використанням протоколу SIP**.

Послуга Smart Line з кодом «892» - це телефонний номер з кодом «892» (далі SIP-номер).

Вигоди та переваги пропозиції:

  • єдиний номер, який завжди з вами, достатньо лише мати підключення до Інтернету
  • економія витрат на зв’язок
  • де б ви не перебували - тарифи на дзвінки незмінні
  • вигідні умови для абонентів послуги «Інтернет від Укртелеком»
  • вартість послуги Smart Line з кодом «892» включається до щомісячного рахунку за телекомунікаційні послуги від Укртелекому
  • не потрібно придбання додаткового обладнання – можна розмовляти з комп’ютера, смартфона, планшета, де встановлено програму – «SIP-клієнт»***

Оберіть тарифний план та скористайтеся перевагами послуги «Інтернет-телефон»

«Інтернет-телефон Безлімітний» - необмежені дзвінки на номери абонентів послуги Smart Line з кодом «892» (з кодом «892»), а також година дзвінків на мобільні телефони та понад 16 годин дзвінків на стаціонарні номери по всій території України.

«Інтернет-телефон Базовий» - необмежені дзвінки на номери абонентів послуги Smart Line з кодом «892» (з кодом «892») та 5 годин для дзвінків на стаціонарні номери по всій території  України.

«Інтернет-телефон Простий» - доступна абонплата та необмежені дзвінки на номери абонентів послуги Smart Line з кодом «892».

Послугу можна замовити на сайті «Мій Укртелеком» (для абонентів Інтернет від Укртелеком) або в Центрах обслуговування абонентів Укртелекому у Вашому місті.

ТАРИФИ на послуги телефонного зв’язку що надаються через IP-мережу з виділенням номера з кодом «892» для абонентів що підключилися/активували послугу Інтернет-телефон до 12.02.2015

ТАРИФИ
на послуги телефонного зв’язку
за технологією VoIP (IP-телефонія) з використанням протоколу SIP

для абонентів що підключилися/активували послугу Інтернет-телефон до 12.02.2015

* VoIP (Voice over IP) – технологія передачі медіа даних в реальному часі за допомогою сімейства протоколів, що забезпечують передачу мовного сигналу по IP-мережах.

** SIP (Session Initiation Protocol) - протокол встановлення сесії, стандарт на спосіб встановлення і завершення сеансу абонента, що включає обмін голосовими даними або іншим мультимедійним контентом з використанням SIP-номеру.

*** SIP-клієнт  (Soft phone) - програмний телефон. Програмне забезпечення, яке встановлюється на комп'ютері, планшеті або смартфоні абонента, підключеного до мережі Інтернет, і дозволяє здійснювати та приймати голосові виклики, (дзвінки на телефонну мережу загального користування) з використанням SIP-номеру.

Одиниця часу тарифікації дзвінків — 1 секунда. Для зручності вартість послуг вказана за одну хвилину.


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту